Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a samsung...

Soyfon kérdése:

Mi a véleményetek a samsung galaxy ace-röl? és szerintetek megéri az árát?

Figyelt kérdés
.

2013. márc. 14. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamikor megérte (nekem is az van) most nem, elavult. És a lagnagyobb baj, hog ymost csak S5830i-t leeht kapni, az i-s verzió pedig egy lebutított verzió, gyengébb processzorral, gyengébb grafikus képeséggel. Max használtan vegyél S5830-at.
2013. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Mára már nagyon elavult és ehhez mérten drága. Ugyanilyen árban már azért jobb teljesítményű telefonokat is lehet kapni.
2013. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

inkább vegyél ot995-öt, vagy xperia u-t

vagy kicsit drágábbért sola-t, ami ugyan az, mint az u, csak bővíthető sd-vel

2013. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*micro sd-vel
2013. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. 1. komentelő: Majd lehet akkor használtat kérek :I amúgy az van, hogy most minden képen galaxy-t szeretnék. Viszont akkor tudtok ajánlani egyet ami nem drágább ennél?
2013. márc. 14. 16:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs alsó és közép kategóriában egyáltalán jó Galaxy.

Ennyiért magasan az Xperia U a legjobb.

2013. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Mini 2.. az ace-nél jobb, és sokkal olcsóbb.
2013. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Galaxy Mini 2 jobb mint az Ace? 3 MP-es kamerával? HEHE! Első vagyok. Nem rossz az Ace, jól romolható, csak ahogy írtam, ne i-s legyen. Vagy akkaor már vegyél Samsung Galay S Advencet. Nem sokkal drágább, és nagyon jó. Az Alcatel minőséget már ismerem, köszönöm nem kérek belőle.
2013. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 21:22

a mini 2 újabb és picit jobb a procija.. lesz rá frissítés... szerintem ezek fontosabbak mint a 2 mpixel különbség.. mesterfotókat egyikkel se fog lőni, valamit gyorsan lekapni meg mindkettő jó..

de abban igazad van hogy az advance jobb mindkettőnél :D

2013. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
OK, elismerem amiket felhoztál a mini 2-nél, de nekem nagyon fontos a makró, rossz a szemem, sokszor lefotózom az apróbetűs dolgokat, és nagyítva olvasom (pl. informatikus lévén gépek gyári számait a cimkékről) , és a vonalkódolvasót is használom rendszeresen, mert nagyon hasznos tud lenni, ha az ember kihasználja, gondolj rá hogy már a szolgáltatók is vonalkódot adnak meg a befizetésre (az a négyzetes, nem jut eszembe a neve). Szóval használat függő, de nemcsak 2 MP hiányzik, hanem az autófókusz is, ami kizár egy csomó APP-ot, mint például a vonalkódolvasót. Szóval én a mai világban már nem vennék fix fókuszos, 3 MP-es telefont.
2013. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!