Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja rövidebbenek a...

Miért írja rövidebbenek a videó hosszát a telefonom, mint valójában?

Figyelt kérdés
Sony xperia p-m van, és feltöltöttem rá videókat (20 percesek) de azokat csak 6 percesnek írja kb. Mondjuk legalább lejátsza végéig, csak pl. ha félbeszakítom a videót 10 percnél akkor max 6 percig tudok beletekerni. Ez mitől lehet? Hogy lehet megoldani, hogy akárhova tudjak tekerni benne?
2013. márc. 15. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Használj normális videólejátszót, pl. Mx Player.

[link]

2013. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem MX Player esetén is fennáll ez a problem. Egy 27 perces HD videót 5 és fél percesnek lát.
2013. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hmm, úgy látom akkor megoldatlan egyenlőre a kérdés, de azért köszi a segítséget :D
2013. márc. 17. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Tesztelni akartam, de nem szoktam hosszú HD videókat a telefonra tenni, a rövidebbekkel meg SD minőségű videókkal nincs probléma nálam. (Xperia P + Mx Player).

Tudsz linkelni egy HD videót ami nálad problémás? Megnézném magmanál is.

2013. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, hosszabb Full HD videóm nincs, egy 720p felbontású, 43 perces Dr. House részt felmásoltam. Nekem tökéletes, elejéről a végére és ide oda ugorálva is hibátlan a tekerés, ahogyan a videó hossza is.
2013. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egynél ilyen. Fájltípus: Quick Time Video File (.mov) Méret: 1.59GB
2013. márc. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
linkelni nem tudom, de az agymenők sorozat részeit tettem fel, de amúgy előfordult ez már korábban is egy filmmel. mert konvertálja ha felrakja, lehet h nem kéne, és úgy jó lenne?
2013. márc. 18. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi konvertálja át? Teljesen felesleges, az MxPlayer mindent lejátszik.
2013. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát mikor gépről másolom telefonra, akkor lehet választani h másolás és konvertálás (ajánlott), így másoltam rá. de akkor majd kipróbálom konvertálás nélkül.
2013. márc. 19. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!