Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg optimus black v iphone 4S?

Walk w1th mee kérdése:

Lg optimus black v iphone 4S?

Figyelt kérdés

Készülnék telót váltani optimusról-erre,megtetszett a 4 egyik haveromnál..és a 4S mégjobb:D

kb az a kérdés hogy IOS v android?

És ha jailbreak-elté tenném a 4s-t,akkor kb "egyenlővé" tenném az android lehetőségeivel?


2013. márc. 15. 17:24
 1/4 anonim válasza:

a black elég gagyi így a 4s jobb választás viszont a 4s árából már tudnál venni egy optimus g-t is vagy más gyártók nagyon jó készülékeit amik verik az iphone 4st.

ios vagy android?

én az androidot választanám,az ios az túl korlátozott nekem, de kinek mi jön be.

2013. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez a két telefon közül egyértelmű iPhone! meg szerintem amúgy is. nekem nem jön be az android, de ez szubjektív, ezt neked kéne eldonteni, hogy melyik tetszik jobban.
2013. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Androidos készülékre sok minden ingyen van. Az iphone-ra fizetni kell érte. Egy hekkelt rendszer azért nem biztonságos.
2013. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D annyira imádom ,hogy mindenki dobálkozik ezekkel a kifejezésekkel ,hogy korlátozott , szerintem megmagyarázni senki sem tudná ,hogy miért is az az androiddal szemben :) , egyébként pedig szerintem az iPhone 4s tökéletes választás , a rendszer tökéletesen van optimizálva, akadást nem veszel észre (jóval gyorsabb mint a 4 , tudom mert 4 em volt a tegnapi napig , és sajnos a kicsikén észre lehetett venni ,hogy nem hasít úgy mint iOS 4 en.) Szinte bármit meglehet tenni vele amit az androiddal (amiket nem azokat pedig amint írtad a jailbreak el feloldhatod , de ezek teljes mértékben feleslegesek) És mégis mit érterek az alatt h android ra ingyen van iPhone-ra fizetős ? kb ugyanaz a tartalma az App store nek , mint az Android marketnek és ami fizetős itt az fizetős ott is (az esetek 95% -ban )
2013. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!