Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok:...

Melyik telefont ajánlanátok: Iphone 4 vagy LG optimus 4X?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
iPhone 4
2012. nov. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LG optimus 4X, ez nem kérdés. Sokkal erősebb, és tovább fogják támogatni, mint a négyet. Sőt, asszem azt már most csak félig-meddig támogatják.
2012. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 4S. az a legjobb
2012. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
34%
ne hogy almás szart vegyél!!! az iphonok tulárazott gyenge fosok én nemrég vettem egy google nexus 7 et (tablet) 70 ezerért és az a vicc hogy 5 magos 1,3 gigaherces android 4.1 gyel futó megbizhato okostablet amin lazán fut az NFS ,GTA meg az egész rohadt jo XD és iphon 5 öt 200 ezerért kapsz és 2 magos 1,2 gigaherces...
2012. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó...A te "szarnak" nevezett iPhone 5-d..Megeszi a Tepsi S3-at...-.-
2012. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Magamból kiindulva és a felhasználói élményt amit átéltem az phone 3GS,4 32gb,4S-emmel lassan pedig az 5-össel csak az Apple-t tudom ajánlani :)

Jelenleg (átmenetileg) egy Galaxy S plus-t használok hát én sajnos akárhogy is probálok nemtudok együtt élni vele. ugy tekintek rá hogy van. ezt persze nem annak kell betenni hogy olcsóbb telefon és szarba se veszem csak egyszerűen nem tud ámulatba ejteni. Az iPhone pedig mindig tudott újat mutatni és élményt okozni :)

2012. nov. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!