Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsek fájlkezelőt,...

Klayura kérdése:

Hogyan telepítsek fájlkezelőt, ha nincs miből feltelepíteni? Illetve a Sony Ericcson Xperia x10 se támogatja a mozgóképet és az élő hátteret?

Figyelt kérdés

Egy Sony Ericcson Xperia X10-es készülékem van, használtan kaptam.

Sok használhatatlan alkalmazás van rajta, rá akartam tenni a gépről az Astro-t mert sokan ajánlották, de hiába tettem rá, ha nincs fájlkezelő rajta telepíteni se tudom.

Valaki tudna rá megoldást? (a telefonon netről nem tudom leszedni, mivel a google fiók az elöző tulajra van beállítva)



2013. márc. 16. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A marketbe több fiókból is beléphetsz, nézz szét a beállításokban, utána menni fog.
2013. márc. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az előző tulaj adatai nem kellenek, tehát nyugodtan csinálj egy gyári visszaállítást, kreálsz magadnak egy google fiókot és használod a playt.

Ha meg nem zavar az előző tulaj dolgai, akkor használd az ő fiókjával a playt.

2013. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudok azzal felmenni, mivel az elöző tulaj jelszavát nem tudom a google fiókhoz...és nem eredeti kuka van rajta szóval a gyári beállításokat sem állíthatom vissza.
2013. márc. 18. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:

és nem eredeti kuka van rajta szóval a gyári beállításokat sem állíthatom vissza.



Milyen kuka? És ez miért akadályoz a gyári visszaállításban?

2013. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kuka az az android, nemtom miért nem lehet, ezt mondták, nem akarok téglát csinálni a telefonból
2013. márc. 19. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgy mondták vagy te tapasztalod? Mert nem mindegy. Ha tapasztalatad, akkor rendszert kell újra tenni, ha csak mondták, hogy nem engedi akkor ki kell próbálni.

Egy visszaállítással nem lesz tégla a telefonból. Max. nem áll fel a rendszer, de flashtoollal otthon, kényelmesen újra lehet tenni a rendszert. Nem nehéz megcsinálni, sok jó leírás van a neten, meg videó.

2013. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!