Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomra folyton hívás...

A telefonomra folyton hívás érkezik és mindig egy bizonyos személyt keresnek! Veletek előfordult már? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít, hogy egy héten kb 10x hívnak más helyről és mindig egy adott nevezetű férfit keresnek. Mindig szóvá teszem, hogy ez az én számom. Be is olvassák és tényleg az én számom... A szolgáltatóhoz kell ilyen esetben fordulni? Vagy mit lehet tenni?
2009. szept. 15. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

milyen témában keresnek?

Lehetséges, hogy valami weblapon vagy valahol megadták ezt a telefonszámot.


Ha azt mondtad volna, hogy szex hírdetésre jelentkeznek nálad, akkor meglenne a gond, hogy feltettek egy szexoldalra a számmal kicseszésből.


Legközelebb kérdezd meg, h milyen ügyben keresik ezt az embert, akkor talán többet tudsz.


Amúgy lehet, hogy a sim kártya korábban ennek az embernek a nevén volt nem? Ha kaptad esetleg vkitől, pl.

2009. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Írd be a tel. számod a google-ba és ha átvertek vagy kiszúrtak veled hamar megtalálod! ennyi a megoldás, ha meg nincs eredmény akkor számcsere
2009. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem pont fordítva volt. Havert hívtam és mindig vmilyen nőt kapcsolt aki már ideges volt. de ugyanazzal a számmal 6.-7 re mindig elértem a haverom. És ugyanazzal a számmal!!Szóval én se tudom mi ez
2009. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a mostani számod valamikor régebben azé vol takit keresnek még rajta.
2009. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 éves a szimkártya és a telefonommal együtt vettem újonan. Amikor legutóbb felhívtak, valami biztósítós nő volt, és azt mondta délelőtt ezen a számon beszélt az uriemberrel. Be is olvasta a számot amin beszéltek és az az enyém volt:D Amúgy mindig banktól vagy valami hivatalos helyről keresik. De majd bemegyek a szolgáltatóhoz és megérdeklődöm. Köszi a válaszokat!
2009. szept. 16. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!