Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek iPhone 5 16GB...

Szerintetek iPhone 5 16GB vagy iPhone 4s 32GB-al járok jobban?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy iPod touch 4G + Nokia 5610-es kombóval járok, de már tervezem egy ideje az iPhone-t. iPodom 32GB-s és úgy igazából az tűnik ideális méretnek nekem, de az 5-ösből túl drága 4S meg azért már mégse mai darab. Esetleg van itt olyan aki 4S-ről váltott 5-re? Lényegesen jobb? Azt el szeretném kerülni ami iPod-ommal van h Jailbreak-eltem felrakok rá 2-3 tweak-et és már láthatóan szaggat...

2013. márc. 17. 17:39
 1/10 amcsih ***** válasza:

ha nagyobb kijelző kell akkor 5

ha erősebb proci akkor 5

jobb előlapi kamera akkor 5

ha nagyobb hely akkor 4

én szntm az 5öt választanám mert azé vajuk meg az igazat h jobb :)

2013. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem 4s ...16 gb kevés lesz
2013. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nah akkor eddig ugyan ott vagyok :D
2013. márc. 17. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
A 16GB nagyon kevés.Főleg ha akarsz többet videózni,mint egy átlagfelhasználó.Van egy Lumia 800-om az 16GB.Appok,zenék,képek,videók és van 5GB szabad helyem.Szerintem átlagfelhasználó vagyok.Na most ha elmennék fesztiválozni talán úgy elég lenne ha mindent letörlök.
2013. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is a kevés hely ellen vagyok, kb iPhone 4-nél ideális a 16 gigás változat, 4s-nél meg 5-nél ajánlatosabb 32 gigás. meg használatban nem sok különbséget tapasztalnál.
2013. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. márc. 17. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
A tárhely miatt a 4s. Az 5-ös nem tud annyival többet, főleg ha a +16GB-ot nézzük. Ha játszani is akarsz, akkor főleg kell a hely, mert az appok iszonyat sok helyet foglalnak. Egy-egy komolyabb játék simán 1-1.5GB-ot is elfoglal.
2013. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én is pont ezen gondolkoztam és arra a döntésre jutottam, hogy még várok. iPhone 5-öt szeretnék mindenféleképpen, de ahogy olvastam, mindenki a 32gb-ot ajánlja. Eddig 16gb akartam, de most elbizonytalanodtam. Nekem a telefonon sose volt sok zeném, max 20 szám, inkább csak fotózok és játszok( angry birds,temple run ilyenek).

Ha tényleg iPhone 5-öt szeretnél és inkább 32gb-osat akkor várj még egy kicsit. Ebben az évben tuti megjelenik az új és olcsóbb lesz. Én legalábbis most erre várok, vagy megveszem a 16gb-osat. Még nem tudom.

2013. márc. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ez a lehetőség is felmerült bennem. Csak akkor meg i5 32gb vagy i5s (vagy i6) 16gb lehet majd a kérdés :D. Ha mázlim van akkor most se lesz érdemi újítás 5höz képest és akkor könnyű választani :D. De amúgy is az a helyzet h az 5 jobban is tetszik külsőre mint a 4s. Jól néz ki az a fém a hátsóján.
2013. márc. 18. 11:28
 10/10 A kérdező kommentje:
ja meg jut eszembe iPhone5 mellett szól még a lightning csatlakozó is. mármint ha 4s-hez bevásárolnék autóstöltő, dokkoló meg ilyesmiket és pár év múlva lecserélném akkor az mind mehetne a kukába... ebből kivárás lesz :D
2013. márc. 18. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!