Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen vallású is lehetek?...

Milyen vallású is lehetek? Rossz gyerekkor (bántalmazott)! Ugyan akkor bizonyos dolgokban hiszek, és Jézusban meg NEM!

Figyelt kérdés
Hiszek abban,hogy ahogy bánok szeretteimmel,ember társaimmal ugyan azt kapom vissza az élettől!Észere vettem ha templomba pénz dobok a perselybe mint adomány,vagy gyertyát gyújtok pénzért akkor szegény leszek! De ez tényleg NÁLAM így van!Ha templomba megyek(óóóó ez olyan 5-8 évente)és tiszta szívből imádkozom és kérem az Isten segítségét bizonyos dolgokban(és egyúttal tiszta szívből megbánom bűneimet,akkor meg hallga-tik kérésem!)De ha volt Jézus,és van Isten akkor miért szenvedtem gyereknek? Gyereknek aki ártatlan volt? Mért szenvedek a mai napig?és küzdök a démonaimmal(apám,mostohám)?Mért adta Jézus én értem életét,mikor nekem csAK büntetés az élet ÉS NEM AJÁNDÉK!Isten sincs számomra,mert pogány vagyok,de ugyan akkor mikor azt írom(mondom)nincs Isten belül meg az ellenkezőjét érzem!NA ilyenkor mi van??
2013. márc. 1. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

"Isten sincs számomra,mert pogány vagyok"


Mégis mi a fenének imádkozol? Nem értem, hogy miért akarod magad mindenképpen bezsúfolni egy vallás keretei közé?


A rossz gyerekkorodnak semmi köze a vallásokhoz. A vallások kapaszkodók, nem valódi dolgok. Te nagyon nem vagy tisztában még az érzéseiddel ezzel kapcsolatban.

2013. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem azért Imádkozom mert ez a kedvenc elfoglaltságom!!!Ha nem mert egyszerűen KÉSZTETÉSEM VAN RÁ!! UGYAN ÍGY VAGYOK A TEMPLOMBA JÁRÁSSAL IS! AZÉRT OLYAN RITKA!
2013. márc. 1. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól van, azért ne üvöltsd le a hajamat.
2013. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Én azt nem értem ha nem hiszel Istenben, akkor mi a fenét kérsz számon tőle?
2013. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sajnálom, ami veled történt

de hidd el, ennek nem Isten az okozója! a szenvedés a bűn következménye a világban. Isten pont ettől próbál megmenteni minket

2013. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hiszel abban, hogy azt kapod vissza, amit elkövettél. Tehát ha rossz volt a gyermekkorod, akkor igazságosan volt az.

Tiltakozol? Nem a bűneid miatt volt rossz a gyermekkorod? Fordulj Istenhez, és imádkozz erősebben, ő majd kárpótol, esetleg a halál után.

2013. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
'Az élet azért van, hogy túléld a halált.' Mindennek ára van. Valami pluszt kaptál az élettől aminek az árát meg kellett térítened. Lehet nem érzed így és nem hiszel ebben. Ezt én gondolom így. Én is szenvedtem sokáig. Még mindig, de már nem annyira. Istenről meg annyit, hogy számomra mondhatni alig van így nem is érthetlek meg teljes mértékben. A démonaiddal meg az ő vagy saját halálodig fogsz küzdeni.
2013. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó jel, hogy a nehézségek ellenére is nem vagy istentelen teljesen, imádkozol néha, pedig senki se tanította, hogy Istenhez fordulj. Pont Jézusban miért „NEM” hiszel?
2013. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!