Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry Bold 9780 vagy HTC...

BlackBerry Bold 9780 vagy HTC One V?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a 2 telefont nem nagyon lehet összehasonlítani az OP és kezelőfelület miatt,de akkumlátoridő,kamera és kihasználhatósága alapján melyik a jobb?
2013. márc. 18. 20:25
 1/3 anonim válasza:
Én személy szerint a HTC One V-t választanám. Amikor Blackberry-m volt, az internet mindig lassú volt és alig töltött be a weboldal, ezzel szemben a HTC gyorsabban betölt és megnyit több és nagyobb méretű weboldalakat mint a BB. A kamera az mondjuk nem különbözik, 5 megapixel mint a htc-n ami jó, azonban a videó felvétel sokkal jobb minőségű a htc-n (720p). Szerintem az Android operációs rendszer jobban bírja az applikációkat és több variáció van a store-ban mint a Blackberry app worldben. Mindkettő telefon azért gyakran lemerül, de a Blackberry nekem kevesebb időt bírt ki. Persze a BB az jó, ha kommunikációs okokra szeretnéd használni, pl van a BBM, de én nem tudok semmi más jellemvonást ami felérné a HTC-t. Ha a külsőséget nézzük, akkor a Blackberry kisebb, jobban el lehet tenni, de a HTC elég könnyű, sőt talán könnyebb is mint a Blackberry, attól függ milyen fajta, nekem BB Curve 9360 volt. Na és persze a HTC jár Beats audióval, ami még egy extra ami nincs a Blackberrynek. Kb ennyi tapasztalatom van mindkettő telefon márkának,persze ez csak az én véleményem, ugyanakkor remélem segített választani.
2013. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Jól kifejtetted :)
2013. márc. 21. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Az akkuidő szerintem jobb a BB-nél. Ezek a full érintős telefonok 1 nap alatt lemerülnek, a BB bírja 2-3 napig normális használat mellett.


Azzal sem értek egyet hogy az Android jobban kezeli az alkalmazásokat. Szerintem a BB sokkal jobb multitasking-ban, könnyebben el lehet jutni rajta A-ből B-be. Valóban a Market-en több az alkalmazás, én azonban nem látom azt hátránynak hogy a BB App World-ben nincs 1500 flashlight app, csak mondjuk 5. Ugyanez vonatkozik az összes típusú alkalmazásra, a Skype kivételével én úgy gondolom minden van BB-re is.


Ha átlag felhasználó vagy akkor a HTC-t vedd, mert az egy kis kompakt multimédia kütyü, netezésre, filmnézésre, játszásra jobb. Én munkához (is) használom a telefonomat, éppen ezért soha nem cserélném le a BB-t, mert kapcsolattartásban, üzenetkezelésben, akkuidőben, hívásminőségben és biztonságban szerintem verhetetlen, az már személyes preferencia hogy nekem az OP rendszer is jobban tetszik mint az Android.

2013. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!