Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipo probléma!...

Sony Xperia Tipo probléma! Egyedi probléma vagy másnak is van ilyen gondja?

Figyelt kérdés

Hívás közben van mikor 1-2 másodpercre "megszakad" a vonal és nem hallom a hívott felet.

A hívott fél visszahallja saját magát.

Van mikor a hívó félhez társított csengőhang helyett az alap csengőhangon csörög a telefon.

Hívás közben a csengőhang néha lehalkul.

Nagyobb hidegben alig reagál a kijelző.



2013. márc. 18. 21:47
 1/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A hívás nem biztos, hogy a telefonnal való probléma. A hidegben is jó reagál, mert próbáltam már. Nem nyomni kell, hanem szó szerinte érinteni. A csengőhang dolgot nem tudom. Mondjuk nekem a HTC-ben van olyan beállítási lehetőség, hogy ha megmozdítom a telefont, automatikusan elhalkul a dallam. Lehet, nálad is így van.
2013. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

A hívás dolgot nem értem. Nem hiszem, hogy a telefonnal lenne a gond, a visszhang lehet lehallgatás miatt is.

Csengőhang: lehet , hogy nem megfelelő formátumú a zene. Esetleg próbáld meg FormatFactory-val gépről átkonvertálni, nincs más ötletem.

"Hivás közben lehalkul: Térerő?!

Remélem tudtam segíteni!:)

(SE xperia tipo gazda)

2013. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A csengőhang lehalkulás ezek szerint nem egyedi probléma:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


[link]


A régi Nokián nem volt visszhang probléma. Én ritkán hallom vissza magam, de a hívott felek 80%a panaszkodik. Ha lehalkítom, akkor valamennyit javul.

2013. márc. 21. 12:58
 4/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Akkor szerintem valami gyári hibás darab, mert ismerősömnek tökéletesen működik.
2013. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!