Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonszám letiltása?

Telefonszám letiltása?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Engem az érdekelne hogy hogyan tudnék letiltani egy bejövő hívást egy bizonyos személytől?

Csak azt az egyet szeretném. Elméletben lehetséges megcsinálni csak nemtudom, hogy kell.

Aki tudja írja le nekem kérem! :)

Előre is köszönöm!


2009. szept. 16. 23:17
1 2
 11/16 Dj.N4tk0 ***** válasza:
De Androidra jobb programok vannak,melyek még az sms-eket is tudják blokkolni."Call Block"
2013. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
66%
Ezt nem hiszem el!!!!! Idejövök megtudni hogy hogy lehet letiltani a számot ,erre csupa érdektelen hülyeséget írnak ide. Ez milyen. érdemi információ 0. Akkor minek írtok egyáltalán. Egyáltalán nem kaptam választ a kérdésre.
2013. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Bigidy válasza:
9%
Akkor húzz innen paraszt...
2013. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 ZuFuß válasza:
Ajjaj. Itt valakik összevesztek? ... Nos, Samsungom van, van benne mobilszám tiltási menü, CSAKHOGY a tiltólistára tett számon továbbra is tudnak engem hívni. Tudható-e, hogy MIÉRT???
2016. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 ZuFuß válasza:
Közben rátaláltam a mobilomban a "Tiltás aktiválása" menüpontra. :-) Tehát megoldódott problémám!
2016. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha a telefonos boltban azt mondták, hogy lehet, akkor miért nem mutatták meg, hogy hogy lehet? Ezt nem értem.
2016. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!