Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merül ilyen gyorsan a...

Mitől merül ilyen gyorsan a telefonom?

Figyelt kérdés

2 hónapos új telefon, és eddig relatíve kevés használattal(főleg készenléti állapotban volt) kb 4-5 napot kibírt. Azonban most hirtelen egy este alatt, amíg alszok 20-30%-ot is merül a telefon, pedig nem csináltam vele semmit. És azóta 0 használattal 1.5 napot bír ki legfeljebb.

Visszanéztem az akkuhasználatot, és az android rendszer, meg cella készenlétben és telefon készenlétben viszik el az összes energiát, ami gondolom normális. Mi történhetett? Mit lehet ilyenkor tenni? (mielőtt még az eladóhoz fordulnék)



2013. márc. 22. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
teljesen normális a másfél nap. esetleg adatkapcsolatot lődd ki, meg a wifit, gps-t.
2013. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek mind ki vannak kapcsolva. Az 1-1.5 nap pedig rendben lenne, ha bármire is használtam volna közben a telefont. Minden futó alkalmazás, ami nem gyári, leállítva, automatikus kapcsolódás letiltva, kijelző pedig ugye nem merítheti, mert nem használom a mobilt. És egy hete még 4 napot is bírt netezés mellett.
2013. márc. 22. 10:35
 3/9 Beviz Elek ***** válasza:
84%

Milyen teló? Az okostelefonok nagyon keveset bìrjàk, a 4 napodat csodakènt könyvelem el...


1,5 nap teljesen normàlis lenne, ha eddig nem 4 napig bìrta volna... èn a helyedben gariban kicserèltetnèm az akksit, ùgy tudom, hogy arra fèl-1 èv van.


Nem raktàl rà a napokban ùj alkalmazàst? Ugyanazt a töltöt hasznàlod?

2013. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Történetesen egy samsung galaxy ace 2 -ről van szó. Csak a gyári töltőt használtam, új alkalmazás nem volt. Már ketten írtátok, hogy az 1.5 nap normális, úgyhogy képzelem, hogy a boltban is sietnek majd ezt közölni velem. Valahogy be tudom bizonyítani, hogy mennyi idő telt el a töltések között visszamenőleg?
2013. márc. 22. 11:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális a másfél nap. Nekem hasonló telefonom van de naponta kell tölteni.
2013. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az xperia sola -mat 6 óránként töltöm. És ez nem vicc.
2013. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szeritem valami új alkalmazás szívhatja akkor le. reseteld.
2013. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Reseteltem a telefont és már 3 órája egy százalékot sem merült tovább. Hát isten mégiscsak szeret. Nektek pedig köszönöm szépen a válaszaitokat.
2013. márc. 22. 18:35
 9/9 Benipc válasza:
merult?
2017. márc. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!