Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 Púpos...

Bariii kérdése:

Samsung Galaxy S2 Púpos akkumlátor, lehet elromlott az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Vettem egy Galaxy s2(SGS2) telefont havertól(ő telenornál vette) de mivel én T-mobile-os vagyok elvittem kifüggettlenítetni(3000ft). Most 2 hónap után egyszer csak "megpúposodott" az akksi... ELőször gondoltam azért van mert csak este töltöttem(9 óráakt volt töltőn, és töltés közben játszottam is) de mikor elmondtam egyik ismerősömnek, mondta, hogy ezeket az akksikat nem lehet tultölteni, mert van benne egy chip. agyon megijedtem. Másik haverom meg mondta, hogy neki is pupos lett, és egyszer csak szétfojt az aksi és szétmart mindent(erre nicns garancia se).

Segítsetek légyszives! Aztmonták, hogy ha ezt felfujta és tényleg az a chip a szar, akkor az új akksit is felfogja! :(

Elvileg függetlenités után elvész a garancia., és ha rossza chip, kidobtam 60.000ft ot az ablakon? :((


És mégegy(ehet hülyeség): vettem egy elosztót amire rávan kötve egy lámpa meg a töltő. nemtudom, szerintem hüyleségnek tűnik, de azóta kezdett el pupos lenni, mióta abba dugom.


SEGÍTSÉGETEKET ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! Zöld pacsival jutalmazom! :)



2013. márc. 23. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vegyél új akksit, és csak a megfelelő töltővel töltsd! Ha akkor is felpúpozódik, akkor sajnos hibás valami.
2013. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
67%
ezek nem fognak szétfolynai attol ne félj.. nekem volt 1 nokiam 3 vig pupos aksival használtam :-).. ha be akarod vinni garira akkor reseteld rajta az androidot ha gondolod kifejtem bővebben is de van 1 program amivel teljesen gyárira vissza lehet állítani az egészet.. és akkor lehet vinni szervízbe nyugodtan :)
2013. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó: A függetlenítés jóval több mint rendszermódosítás, ezt te programmal nem állítod vissza.

Kérdező: Vegyél új aksit, de ne valami utángyártot szart! És csak a gyári töltővel töltsd!

2013. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
én csak azért irtam hogy próbálja meg visszaállítani mert processzor húzásnál bejött azért gondoltam hogy itt is kedves ma 23:23 ;)
2013. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépena válaszokat!

De a függetlenítést vissz alehet állítani? van rá valami módszer?

És nem lehet valahogy kiszűrni, hogy az aksi a rossz vagy a telefon?

Egyébként azt nem irtam le, de azt csinálja, hogy feltöltöm 100%-ra leszedem töltőröl, bekapcsolom elkezdek játszani, 5 perc után kikapcsol magától, és mikor bekapcsolom azt irja h le van merülve és 10% on van a töltöttsége..

De ha nem játszok akkor meg 2 napot kibír. Szóval csak be van kapcsolva, 1-2 telefont felveszek ennyi. Csak ha hossszab ideig nézem a képernyőt/játékkal játszok akkor csinál ilyet.

2013. márc. 24. 10:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél már új aksit ember. Már többen megírtuk, de te még most se fogod fel?
2013. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vegyél új akkut. Lehet elméleteket gyártani, okoskodni, aztán meg csodálkozni amikor a kezedben felrobban az egész. Azért púposodott felé, mert valamiért nagyon megnőtt benne a nyomás. Lehet hogy elromlott a töltés-vezérlés. Ha esetleg a hővédelem is elromlik töltés közben, akkor legközelebb a langlovagok.hu-n fogod látni a lakásotokat.
2013. márc. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jólvan na :D Csak szeretk biztosra menni mindenben... Mert ha veszek újat 10kért és azis felpuposodik akkor baszhatom!

De veszek egyet már.

Köszi mindenkinek a válaszát!

2013. márc. 24. 15:13
 9/15 A kérdező kommentje:
Vette, egy samsung akksit, nemtudom h mennyire gyári, de a lényeg, hogy JÓ!!! msot már nem kapcsol ki 10 percenként! Köszönöm a válaszadóknak a segítségüket. Ja és az az AC chip(ami megakadájoza h tultöltöjdön az skksi) az az akksiban van. ( Szóval független a telotol)
2013. ápr. 16. 19:40
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem bírod ki hogy ne okoskodj bele abba amihez nem értesz!

Az csak egy biztonsági "vész-áramkör", a töltés felügyeletét a telefon végzi. Régebben egy cella-cserénél egyszer sikerült fordítva bekötnöm a cellát (akkor megjegyeztem, hogy itt épp a cella háza a pozitív...). Az IC pukkant, füstölt. A hőérzékelő megmaradt, az be lett kötve, az akku ment direktbe. Ma is működik.

2013. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!