Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 Púpos...

Bariii kérdése:

Samsung Galaxy S2 Púpos akkumlátor, lehet elromlott az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Vettem egy Galaxy s2(SGS2) telefont havertól(ő telenornál vette) de mivel én T-mobile-os vagyok elvittem kifüggettlenítetni(3000ft). Most 2 hónap után egyszer csak "megpúposodott" az akksi... ELőször gondoltam azért van mert csak este töltöttem(9 óráakt volt töltőn, és töltés közben játszottam is) de mikor elmondtam egyik ismerősömnek, mondta, hogy ezeket az akksikat nem lehet tultölteni, mert van benne egy chip. agyon megijedtem. Másik haverom meg mondta, hogy neki is pupos lett, és egyszer csak szétfojt az aksi és szétmart mindent(erre nicns garancia se).

Segítsetek légyszives! Aztmonták, hogy ha ezt felfujta és tényleg az a chip a szar, akkor az új akksit is felfogja! :(

Elvileg függetlenités után elvész a garancia., és ha rossza chip, kidobtam 60.000ft ot az ablakon? :((


És mégegy(ehet hülyeség): vettem egy elosztót amire rávan kötve egy lámpa meg a töltő. nemtudom, szerintem hüyleségnek tűnik, de azóta kezdett el pupos lenni, mióta abba dugom.


SEGÍTSÉGETEKET ELŐRE IS KÖSZÖNÖM! Zöld pacsival jutalmazom! :)



2013. márc. 23. 22:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értek hozzá, nem is néztem utána, csak abból gondoltam, hogy azt az akksi tudja, hogy majdnem az összes ebayes akksihoz oda van irva leírásba hogy "az akksiban beéptve van egy cucc ami megakadájozza, hogy túltöltsük" (persze angolul). Ezek szerint ez csak valami marketing.. :)
2013. ápr. 17. 18:29
 12/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok az okosoknak, akik írták, hogy vegyek újat, mert jólesz. Eleinte még jó volt de 4 hónapot bírt ki. Visszavittem samsung garanciaszervízbe és csütörtökön hozzák vissza. Kíváncsi vagyok hogy észreveszik-e azt hogy kivan ütve.
2013. dec. 16. 21:10
 13/15 anonim ***** válasza:
4 hónap jóaz :D félévente utángyárott akksi belefér
2013. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Teo6667 válasza:
Kicsit vicces, mert a 2 hónapja vásárolt S4-es telefonom is ezt produkálta és tegnap vettem bele egy másik aksit. Mi garantálja hogy 2 hónap után nem e produkálja újfent?! Nem szeretnék 2-3 havonta aksit venni bele :)
2014. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Miért nem viszed vissza samsung garanciaszervizbe?
2014. jan. 7. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!