Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem megy az unrevoked root a...

Nem megy az unrevoked root a htc desire telefonomon mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van 1 Htc desire telefonom, és rootolni szeretném. Le is töltöttem az Unrevoked3 rootoló programot, de amikor elindítom és rádugom a telefont, és bekapcsolom az usb debugging-ot akkor semmi sem történik, csak folyamatosan azt írja ki: Waiting for device. Plug phone in now and enable USB debugging. Make sure HTC sync is *not* installed.

És nem reagál semmit sem. megpróbáltam hogy újraindítom a telefont, de akkor sem történt semmi. miért nem működik??


2013. márc. 24. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
ADB driverek fenn vannak a gépen? És a telefonod drivere?
2013. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem vagyok ennyire tájékozott ezen a téren mit is elent ez?
2013. márc. 24. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ADB driverek engednek hozzáférést a számítógépnek a telefon rendszerfájljainak módosítására.

Az "Ismeretlen források"-at is pipáld ki, biztonság kedvéért :)


A program oldalán a "Common Problems & Questions" menüpontban volt egy kérdés, hogy kell-e valamilyen driver a program használatához. És a válasz: igen.

Egy útmutató a telepítéshez: [link]


remélem így menni fog, és tudtam segíteni. :)

2013. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem működik :S
2013. ápr. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!