Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OEM telefon vagy dobozos, mi...

OEM telefon vagy dobozos, mi a különbség?

Figyelt kérdés
GSMline.hu itt néztem a telefont és itt van olyan hogy oem és csomagos, na most miben különbözik mert árban elég nagy különbség van közötte. Annyi lejött hogy az oem készülék német, de gondolom lehet rá rakni magyar nyelvet, illetve hogy ez nem dobozos, de gondolom azért garancia van rá. De egyéb különbség van ? az oem mobil szarabb vagy nem tudom. Köszi a segítséget.

2013. márc. 24. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az OEM telefon az szinte biztos, hogy "szürke import", míg a dobozos csak jó eséllyel az. Emellett az OEM készülékre kizárólag bolti garanciát kapsz (azaz csak a GSMLine ismeri el a garanciát, a gyártó nem), míg a "dobozosra" kap(hat)sz gyártói garanciát is.
2013. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy szóval az OEM nagyobb eséllyel lesz gagyi vagy hibás vagy ilyesmi ? és csak az adott boltba tudom érvényesíteni rá a garanciát ?
2013. márc. 24. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz nagyobb eséllyel rossz.

Csak a garanciával lesz szopás ha esetleg elromlik.

Bolti gari semmit nem ér, mert olyan mocskok a cégek, hogy úgyis megtagadják ha gond van vele.

2013. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem szóval, csak a garanciával baszhatok rá.
2013. márc. 25. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!