Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem mukodik a fulhallgato?

Miert nem mukodik a fulhallgato?

Figyelt kérdés
Zenet akartam hallgatni ... bedugtam a fulhallgatot a telefonomba ... es nem erzekelte ... vajon miert ... a telefon hangszorojabol szolt a zene ezerrel ... de a fulhallgato tok suket ... kiprobaltam masik telefonon ... es lass csodat ... mukodott ... Vajon mi lehet a baja ... ? :(
2013. márc. 25. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Xperia Tipo? nyomd be erősebben, halld hogy kattan
2013. márc. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Xperia X8 ( E15i) :)
2013. márc. 25. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet olyan a jack típusa amit már nem támogat a készülék
2013. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Probaltam ...de elottem ment ... tokeletesen ... csak valamiert most behulyult a telom ...es egyszeruen ..semmilyen fulhallgatoval nem mukodik ... :(
2013. márc. 25. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem csodálom, ha bedöglik , pláne egy ilyen "őskövület" telefon. Nincs tippem rá, hogy lehetne megcsinálni, vidd el szervízbe, és kérdezd meg szerintük mi lehet a baja. Lehet a teló jack bemente ment szét
2013. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oki ... azert koszi :)
2013. márc. 25. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!