Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S3 nem tud csatlakozni...

Galaxy S3 nem tud csatlakozni a hálózatra, elképzelhető, hogy letiltották az IMEI-t?

Figyelt kérdés

Az alapsztori:

Húgom vett egy SGS3-at függetlenül a VIP-phone nevű boltból. Aztán kb egy hónappal utána vettem észre, hogy rootolva van, amit húgom 100, hogy nem tudott volna megcsinálni, nem is ő volt. Amikor vettük, már akkor is rootolva volt.

Ekkor kis keresgélés után olvastam, hogy mostanában olyan divat van, hogy megveszik előfizetésre a készüléket, root, majd függetlenítés és eladják, persze nem fizetik a havidíjat.

Szerintem most ezért le lett tiltva a készülék a hálózatról. (Persze ez csak spekuláció, de T-mobile-ban mondták, hogy nem a kártyával van a gond, az IMEI pedig nem törlődött) Azóta lett frissítve is JB-re, de ugyanazt produkálja.


Ilyen esetben mi lehet a teendő?


2013. márc. 25. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Vissza a VIP-hoz,mert gondolom garanciális,vagy nem?
2013. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!