Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni akarok kéz alól egy...

Venni akarok kéz alól egy telefont, honnan tudom kideríteni, hogy lopott-e?

Figyelt kérdés
Nem ismerem az illetőt, azt mondja, hogy a telefon nem ismeri fel a SIM kártyát, ez eredhet IMEI szám letiltásából? Vagy hogyan tudom kideríteni, hogy lopott-e?
2013. márc. 26. 08:30
1 2
 1/12 gelazso válasza:
hagyd , vegyél biztos helyröl!
2013. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát én is inkább azon gondolkozom!

Bár az érdekel, hogy hogyan tudom kideríteni, hogy lopott-e a telefon, meg, hogy mi lehet annak az oka, hogy nem ismeri fel a SIM kártyát, nézegettem, de nem igazán találtam konkrét választ rá!

2013. márc. 26. 08:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem független vagy le van tiltva az imei.
2013. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Naív vagyok: rossz a SIM olvasó. #1 a legjobb tanácsot adta. Ne sportolj ilyeneken!
2013. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérd el az eladótól a telefon dobozát(azon is rajta van az IMEI szám), töltőjét, adásvételi szerződését, és garanciapapírját (ha lejárt, akkor is!). A reakciójából látni fogod, honnan származik a telefon...

De szerintem is inkább biztos helyről vásárolj működőképes telefont...

2013. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Ha rossz a telefon akkor minek veszed meg?

2. Ha le van tiltva akkor minek veszed meg?

2013. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért akartam megvenni, hogy legyen az én telefonomhoz (x8) alkatrészem, de olvastam valami olyat, hogy szoftverfrissítéssel sikerült valakinek, azt hiszem a google 1. vagy 2. találatában olvastam! És gondoltam, hogyha ezt sikerül megcsinálni egy sima szoftverfrissítéssel, akkor nem bontom szét sem az enyémet sem azt, mert az enyémnek az érintője nem mindenhol reagál, nem tudom, hogy miért. Egy új érintő meg drága!
2013. márc. 26. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a kijelző kell belőle, akkor nem mindegy, hogy lopott v. sem? Vagy ennyire szívügyed az orgazdaság visszaszorítása?
2013. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért akartam megvenni, hogy legyen az én telefonomhoz (x8) alkatrészem, de olvastam valami olyat, hogy szoftverfrissítéssel sikerült valakinek, azt hiszem a google 1. vagy 2. találatában olvastam! És gondoltam, hogyha ezt sikerül megcsinálni egy sima szoftverfrissítéssel, akkor nem bontom szét sem az enyémet sem azt, mert az enyémnek az érintője nem mindenhol reagál, nem tudom, hogy miért. Egy új érintő meg drága!
2013. márc. 26. 13:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, marha drága:

[link]

2013. márc. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!