Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone vagy android?

Windows phone vagy android?

Figyelt kérdés
telefon vásárlás előtt állok és a wp-t nem ismerem. érdekelne a véleményetek (pozitívum negatívum egyaránt)!
2013. márc. 27. 19:44
1 2
 1/17 |Orfeusz| ***** válasza:
2013. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

Egyértelműen Android, sokkal testre szabhatóbb, elég jó androidos készülékek vannak, de mégsem túlárazottak.

Wp- Windows Phone ugyebár, kevesebb alkalmazás és nem olyan testreszabható

Android- Testre szabható, rengeteg alkalmazás, sok olcsó, de mégis jó mobil.

Véleményem szerint, ez attól is függ, hogy milyen készüléket választasz. Megkönnyítette volna a válasz írását, ha leírod milyen készülékekre gondoltál. Szerintem mindenféleképp Android, azon belül a Sony Xperia P

2013. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nokia lumia 800 és samsung galaxy s plus között kellene döntenem.
2013. márc. 27. 19:54
 4/17 anonim ***** válasza:
Necces, szerintem a Galaxy S Plus, mivel, mint előző válaszomba írtam Androidos! A hardvereik kb. egy szinten vannak, annyi, hogy a Galaxy S Plus-nak vagy 400 órával több a készenléti ideje, a Lumia 800-nak 8 gigával több a belső tárhelye, a Galaxy S Plus-nak csak 8gb, de megy bele MicroSD, míg a Lumiába nem.
2013. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
félek a wp telefontól mert nem ismerem és közeli ismerősöm szerint akad meg nehezen kezelhető. az android meg nálam tabon akad. lehet a tab hibája de szerintem az androidos alkalmazások lassítják a telefont (barátnőim tapasztalata.)
2013. márc. 27. 20:06
 6/17 |Orfeusz| ***** válasza:

Tulajdonképpen attól függ mire kellene, mit akarsz rajta csinálni.

Egy egyszerűbb júzernek a WP is elég, nekem is szimpatikus, bár még nem volt ilyet futtató telefonom. Újabb rendszer az androidnál, vannak még hibái de szerintem bőven a tűrhető kategórián belül. Pozitív főleg a sebesség és a minőség. Negatívum hogy nem annyira testre szabható és kicsit drágább a droidosoknál.

Androidnál se a legoccsóbbat kell megvenni, sokan ezt teszik és utána szidják a rendszert hogy "húdefos meg nagyoninstabilmingyáfődhözvágom". Nem feltétlenül kell Samsungot vagy LG-t venni, a kínaiak is jól jönnek és bőven olcsóbbak. Pozitívum a nagyobb választék és az ár, negatívum hogy bonyolultabb valamivel.

Én személy szerint a droidot preferálom, mert olcsóbbak a készülékek (Jiayu G3-mat használok - Kínából rendelve 45E Ft :D) és szeretek kalózkodni is (Jarrr).

Remélem segítettem objektív képet festeni a témáról ;)

2013. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és mi a véleményetek a htc telefonokról? Windows Phone 8X by HTC ez most nagyon megtetszett!
2013. márc. 27. 20:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül android.A WP gyorsabb, optimlizáltabb ,zárt rendszer de e miatt sokkal egyszerübb kezelni, akik nem buzulnak állandóan a telefonon és nem piszkálnak bele azoknak megfelelő a wp is csak a lumia 800 már elavult szoftverileg úgyhogy ha lumiát veszel akkor WP8-as rendszerüt vegyél.A HTC 8X az nagyon jó választás. Az S Plus pedig zsákf.s. Kínai telót sem ajánlok csak az ismertebbeket és azokon belül is a közép és felsőkategóriájú telókat. Lényegében a htc is kínai, de szerintem ez a a lehető legjobb választás a felsoroltak közül de az valahol 100e ft körül van.
2013. márc. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
osztálytársam öcsének is htc-je volt és túl forrósodott az aksija hogy a szervizben sem tudtak vele mit kezdeni... szóval kétségesnek tartom ezt is... de amúgy a lumia és a htc külseje nagyon megfogott. még valami hasonló telefon ötletetek? olyan max 70-100 forint között?
2013. márc. 29. 17:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Nokia lumiat vegyél. Nekem az van es nagyon kulonleges
2013. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!