Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefon fillérekért?

Android telefon fillérekért?

Figyelt kérdés

Van egy Galaxy S-em, ha esetleg kapok tizenvalahányezer forintot, tudok venni abból még egy telefont mindennapi használatra (zenehallgatás, gépelés, telefonálás) apródon? A Samsungot inkább nehezebb dolgokra (HD játék, filmek, web) használnám, kímélném mindennapokban. Kritériumok:

- Android rendszer

- Xperia, vagy valami egyedi, elegáns formaterv (a külső sokat számít nekem!)

- Újszerű, max. pár hónapos

- Ne legyen súlyos szériahiba (pl. szalagkábel rossz, gyorsan tönkremegy, kilazul, stb.)

- Alsókategória


Esetleg ilyenekre gondoltam, mint pl.:

- Xperia X10 Mini

- Xperia X10 Mini Pro

- Xperia X8



2013. márc. 27. 22:19
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nekem vagy egy X10 mini prom eladó :) . Nem volt vele semmi problémám (zenehallgatásra, netezésre, fényképezésre tökéletes) csak meguntam :/ ...

[link]

2013. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs még pénzem, jelenleg csak spekulálok, az se biztos, hogy összejön, de köszi
2013. ápr. 11. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!