Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem tudom frissíteni a...

Mért nem tudom frissíteni a Windows phone-omat?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 800-am avn és nem tudom frissíteni pedig mindenkinek sikerül és csatlakoztatom a géphez megnyitom a zune-t és frissítések keresése de azt irja h ez a legfrisebb verzió pedig már mindenhol olvastam hogy megjelentek a frissítések

2013. márc. 29. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Telefon-pc összedug. Zune megnyit, rámész a a frissítés keresésére, vársz egy 3 mp-et, majd megszakítod az internetkapcsolatot, vársz egy 3 mp-t megint, net vissza és ha szerencséd van, akkor megtalálja a frissítést. Ha meg nem akkor átmész egy másik menüpontra, majd vissza a frissítésre és kezded elölről! :)
2013. márc. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!