Milyen az Iphone 4?

Figyelt kérdés

Csak olyan véleménye érdekel akinek van vagy volt már

Sokan mondják nagyon jó a rendszer

Xperia U-m van és szutyok

olyan teló kell amin nem akad a facebook,viber,netezés


2013. márc. 30. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:

"Xperia U-m van és szutyok

olyan teló kell amin nem akad a facebook,viber,netezés"


Gondolom teleraktad szükségtelen appokkal,tele van szeméttel. Attól függ te mit nevezel akadásnak.

2013. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
iPhone-t olyan vesz, aki almamániás. Ebből adódóan, akinek iPhone-ja van az dicsérni fogja, még akkor is, ha tök süget a telefonokhoz. És igen... az Androidhoz is kell egy kis hozzáértés, hogy normálisan működjön, nem csak összevissza használni. A feleslegesen futó appokat lődd ki, vagy itt-ott restartold a készüléket, ha már lassul. Felesleges alkalmazásokkal meg ne terheld, amik embertelen módra fogják a rendszert a háttérben.
2013. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem csak olyan vesz iPhone-t aki nem ért hozzá. Én kipróbáltam elég sok telefont, mindenféle rendszert, és megragadtam iPhone-nál..ennyi, ha lenne rá okom, akkor lecserélném, de nincs...valóban android-os facebook alkalmazás egy rakat sz*r...tapasztaltam tableten...azon inkább böngészőből használom, de szerintem ez nem akkora érvágás, hogy le kéne cserélni a telót.
2013. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, 4-én lesz egy Facebook sajtóesemény, amin kimondottan android lesz a téma, szóval lehetséges, hogy időszerűen az is kap egy erős ráncfelvarrást hamarosan.
2013. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha újraolvasod amit írtam, egy szóval se említettem olyan, hogy csak olyan vesz almát, aki nem ért hozzá.
2013. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem azért cserélem le mert nem jó rajta facebookozni.

Naponta 2x csinál olyat hogy befagy úgy hogy az akksit tudom csak kivenni, nyomom bárhányszor a billentyűkioldást nem reagál.

Minden játéknál laggol meg minden

3x raktam újra ahogy írta a net és nincs tele semmivel de akad

nincs tele felesleges appal

alapból egy ilyen telefonon a GTA-nak simán mennie kéne és úgy megy rajta hogy szaggat benne néha majd úgy lefagy megint hogy kikell az akksit kapni

2013. márc. 31. 17:17
 7/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Akkor selejt. Mi lenne, ha szervizeltetnéd?
2013. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

itt olyan a szervíz hogy még lehúznak pénzzel közben garis....

fizetni nem fogom

mellette meg teló nélkül maradnék SOK hétig azért mert fos... :/ én próbálkozom

2013. márc. 31. 19:45
 9/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Garancia alatt nehogy már fizessél. Ilyen nincs. Ha meg nem bírod ki teló nélkül, arról már más nem tehet. Az, hogy fos... nos, minden készülékben vannak hibás darabok, ugyanúgy az iPhone-ból is kifoghatsz egy sz@rt.
2013. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

de most olyat veszek ami nem lesz az... ismerőstől..

Nem számít mert úgyis lehúzzák az embert pár ezerrel...

2013. ápr. 1. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!