Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri Tipo...

Szerintetek megéri Tipo elcserélni iPhone 3gsre?

Figyelt kérdés
Hát a téma adott. Szerintetek megéri-e? Összesen 18 ezerbe lenne nekem az iPhone.

2013. ápr. 1. 01:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

a Tipo-ra kellene még 18at rádobnod? nekem még soha nem volt androidom meg szerintem nem is lesz! 1,5 évvel ezelőtt vettem egy iphone 4S-t és megfogadtam, hogy nem veszek androidot! az összes haverom szidja, hogy így fagy le, netezés közbe kilép a böngészőből, stb.

szerintem megér 18 ezret egy ios kipróbálása! magában az operációs rendszerben nem fogsz csalódni az biztos!

2013. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak az szidja az androidot aki nem tudja kezelni, vagy aki összevissza buherálja, de az ne is csodálkozzék.

Nekem Xperia Mini van, androidos és még nem is egy csúcsteló, nem is ájfon mégse fagyott le hogy újra kellett volna indítanom, nagyon ritkán akad(akkor is csak ha valami nagyobb játék van rajta, vagy egyszerre 4 fül van nyitva a böngészőben). Nagyon gördülékenyen megy, mint alapjáraton mint netezéskor, pedig teljesen zöldfülüként kaptam meg az első androidos telóm. Kérdezőnek: Elcserélheted a tipo-t, de nem éri meg. Ha nem vagy biztos a dolgodban, cseréld el és beszéld meg hogy adjon egyy hetet amí] kipróbálod aztán utána eldöntöd hogy azt választod vagy maradnál a tiponál. Ha csak kipróbálni szeretnéd az iOS-t de a tipo attől függetlenül jobb és kész.

2013. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!