Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Postai uton hogy zajlik a...

Fibbrizzo kérdése:

Postai uton hogy zajlik a telefoncsere?

Figyelt kérdés
Lene egy személy akivel elcserélném a telom ,de nem tudom hogy is zajlik ez a postai uton ,meg nem szeretném hogy átvágjanak ,mert ha én elküldöm és ö nem akkor én cseszek rá .
2013. ápr. 1. 16:35
 1/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Na igen, ez van benne. Vagy elküldik, vagy nem. Szóval pont így zajlik: kockázatosan.
2013. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már azon görcsölsz, hogy átvághatnak (vagyis bizalom nulla) akkor hagyd a fenébe. Ha meg nincs annyira messzi, akkor 1-2000 Ft vonatozást megérhet (vagy nem :))
2013. ápr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amibe benne van a CSERE szó, már nem hangzik jól. pláne egy ismeretlennel... Adok egy jó tanácsot. inkább menj be a boltba és vegyél egy új/használt telefont személyesen...
2013. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Csaba ***** válasza:
hülyesèg fèlni! èn töbször cserèltem a postànak köszönhetöen + korekt embereknek! megkaptam idöben èn ugyanugy elküldtem, 0 akadàsal edig :) vègülis a postàn papirvan ki - hovà mikor mitküld , amit cimère szemèlyesen kèzbenkap! eltünik? az soha nekem nemvolt! ( posta ) kifizetné :) röviden ennyi.
2013. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!