Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak/m...

Mi baja lehet a telefonomnak/memóriakártyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valami gáz van a telefonommal,vagy a memóriakártyájával. Ma rá akartam rakni egy zene számot(kb. 4MB),de nem engedte,mert azt írja,hogy betelt a kártya. De ez egy marhaság,mert 2 GB-s memóriakártya van benne és alig van rajta valami. Egy SONY XPERIA MINI-m van,olyan másfél éves. Rámentem a beállításokban,hogy "Tároló",és ott elkezdte kiszámítani azt,hogy mi mennyit foglal. Nézem,SD kártya:

Összes hely: 1,81GB

Alkalmazások: 89,28MB

Képek,videók: 2,17MB(előtte ráraktam minden zenét,képet a gépre,de azok se voltak többek 200MBnél)

Hang: 4,34KB

ELÉRHETŐ: 197MB(!!!)---->WTF?! És a másik,kb. 1,7GBvel mi történt? Egy 30mps videót nem tudok felvenni,mert kiírja 27mpnél,hogy betelt a memória. Rádugtam gépre,ott is azt írja,hogy majdnem betelt,de mikor kijelölöm az összes rajtalévő mappát és megnézem a tulajdonságait azt írja,hogy Összes méret: kb. 100MB...

Mondjuk a belső tároló is vicces:

Összes hely: 420MB

Alkalmazások: 253MB

Elérhető: 81MB

Néha nem enged letölteni egy 500kb-os alkalmazásfrissítést.


Mi lehet a baja? Kéne venni egy új memóriakártyát? Azt hiszem az van benne amit adtak hozzá.

Légyszi segítsetek!

Köszi!



2013. ápr. 2. 10:26
 1/1 tökmindeggy válasza:

Másolj fel mindent a gépedre és formázd a kártyát aztán tegyél rá vissza mindent!

nem biztos hogy jó lessz de ez is lehet a megoldás eggy próbát megér

2013. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!