Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pillanatok alatt lemerül a...

Minimano07 kérdése:

Pillanatok alatt lemerül a telefonom ( LG GT 540 ) erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Eddig egy hetet is kibírt a telefonom, de pár napja észrevettem, hogy egy napot sem bír ki. Ha belemegyek a rendszer információkba, hogy mi meríti az akksit, ott azt írja h Android System 100 %. Ez lehet a gond ? ha igen hogyan lehet ezt lecsökkenteni ? Task killer programot használok. Wifi-t kikapcsolom, ha nem használom. Fényerőt is már lejjebb vettem. Ha nem használom a telefont, akkor is lemerül pillanatok alatt. Valaki tudna segíteni ?

2013. ápr. 2. 15:30
 1/2 anonim válasza:
az a kérdés hogy amikor meg lett véve akkor meddig töltötted. ennek az a jelentése hogy minimum 24 órát kell tõlteni miután meg lett véve és nem szabad még töltődik a mobil hozzá nyúlni (egyszer kell csak) . Amikor nézted a leírást akkor felvan sorolva az hogy 96 órát bír az akku akkor kb 36 órát kell tölteni (3/8).
2013. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor megvettem addig töltöttem amíg kellett. Már több mint két éves a telefonom és egyik napról a másikra ilyen lett.. Feltöltöttem. levettem a töltőről és estére már lemerült. Főleg azért volt érdekes, mivel azon a napon nem is használtam a telefont. Azóta ilyen :(
2013. ápr. 2. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!