Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lehet hogy néha pillanat...

Mitől lehet hogy néha pillanatok alatt felettébb agresszív leszek, a legkisebb külső behatásokra is? Van hogy jókedvű vagyok, és egy pillanat alatt a barátaimmal ordibálok. Mitől lehet? És mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Skinhead vagyok, de ez eddig nem befolyásolta a lelki állapotom. Megváltozni meg nem tudok, nagyon része vagyok az életemnek.
2009. máj. 25. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Túl sok benned a gyűlölet.
2009. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
ja. asziszed kemény vagy.
2009. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, képzeld nem hiszem hogy kemény vagyok. De te tanulhatnál egy kis szövegértést. Eddig ilyen problémám nemvolt, hogy a barátaimra kiabálok...
2009. máj. 25. 20:57
 4/6 Secu válasza:

Én is általában ilyen vagyok,de most úgy csinálom,hogy mielőtt elkezdenék üvöltözni a barátaimmal az idegességtől elmegyek egy másik helyre és pár perc alatt is lenyugodok..

(mellesleg bocs,hogy ilyet írok de ha már skinhead vagy akkor leírom mit gondolok a skinheadekről.Egyszerűen nem értelek titeket.Az osztály,sőt a kilencedik évfolyam is tele van skinheadekkel.1db roma van az egész gimiben és halálra szekálják,fenyegetik.Pedig ő értelmes,és ha nem lenne sötétebb az átlagnál senki rá nem jönne,hogy roma.A másik: én egy hosszú feketehajú lány vagyok egy kicsit sötétebb bőrrel,de magyar!!!!!Ettől függetlenül lehetek én magyar,mikor a kinézetem alapján már egy semmirekellőnek tartanak,nem bírom tovább!Sőt azt sem,hogy szinte mindenkit ,,terrorba" tartanak,és senki nem mer fellépni ellenük,mert sokan vannak és csoportosan járkálnak!Nagyon rossz hallgatni a szünetekbe,ahogy szidják az embereket származásuk és bőrszínük miatt.Nagyon elegem van,hogy anélkül ítélnek hogy ismernék azt az embert,akit szidnak..És mért általánosítanak??Mért???Ha egy roma megkésel egy embert,akkor miért nem CSAK őt szidják?

Miattatok van az,hogy nem él békébe az ország,és ezzel a viselkedéssel csak a magyar népet minősítitek,és a rossz irányba húzzátok!Miért nem lehet békébe élni?Miért kell szenvedni az embereknek?És miért kell mindig az erőszakhoz nyúlni,az értelmes beszéd helyett??

Bocs,csak a véleményemet írom,mert mondani nem merem,hátha bajom esik:S

2009. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy miért? Mert a börtönök 90%-ban kissebségiekkel van tele, és ha ezt a népesség arányához nézed, akkor meglepően sok a magyarokhoz képest az arányuk, ez kb olyan mint 100 magyarból 10 járja meg a börtönt, addig a 100 kisebségiből 90... Na ez egy ok, a másik hogy miért is kerülnek börtönbe? Stb, stb, stb...
2009. júl. 23. 22:45
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ennek semmi köze a sjinhead-séghez. Inkább ahhoz hogy mindenki mint az állat fel van pörögve. Csak akkor tudsz változni, ha erőfeszítést teszel pl ha olyan relaxációs tevékenységeket csinálsz amit nem tartasz cikinek (nem kell elkezdened jógázni, ha nem akarsz). Rengeteg ilyen hobbi van. pl a horgászás ,a sakkozás, a kertészkedés, a túrázás stb.
2010. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!