Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8 gyári hiba, hogy...

Rugorm kérdése:

Xperia X8 gyári hiba, hogy nem fényképez, nem tud fogadni blootuson?

Figyelt kérdés

A kamera nem fényképez, nem videóz sehogy, de behozza ezt: kamera alkalmazás com android camera folyamata váratlanul leállt. Mindig ezt írja ki. Meg a blootusnál nem fogad, vagy elmegy 5%ig és megbontja a kapcsolatot. Különben küldeni tud. Hardveres a hiba? Vagy szoftveres? Bolti termék ez, amikor vissza vittem, eladó lehárított, hogy azért volt ár leszállítva mert hibás android.

Gsm boltból való, tegnapi. Helyre akarom hozni a telót.


Mit csináljak a készüléknek?

Shakira android van rajta.



#Xperia X8 hiba #nem fogad bluetooth #kamera nem fényképez
2013. ápr. 3. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Shakira android? :))))))))))

Töltsd le a pc companiont és kattintas a frissitésre majd a javitásra és kövesd a instrukciókat.

2013. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lol, Shakira android, biztos blootussal rakták fel.

Menjél szépen vissza és rakass rá egy normális androidot.

2013. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:

otthon flashtoollal, pc companionnal vagy sus-sal 10 perc alatt felrakod és megkapod a gyári szoftot rajta. Ez csak szoftver hiba, a telódnak semmi baja!


Shakira a telefon "beceneve"

Mint az x10 mini pro-nak a mimmi és a mini pro-nak a mango.


Ha gyári rom van rajta, akkor az Eclair (2.1)

2013. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah, mintha olvastam volna valamit mielőtt vettem a telóm, hogy a 2.1 előtti androiddal telepítettekkel vannak ilyen gondok.
2013. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Skacok a válaszokat amiket adtatok, többet értek, mint gsm használt pultnál, amit ürge tanácsolt.


Ment az a köszönöm. Köszönöm, úgy csináltam, különben az hogy, hogy kártevőktől hemzsegnek az android eme Sakiras példányai? Melyik andoridos xperia, nokia, egyéb androidos tud felvenni lépést a mai kartevők ellen úgy, hogy se nem lassul se nem fagy le, mekkora legyen a proci minimum és a RAM? Mely típusok ígérnek stabilabbat mint elődeik, melyiket tutkó ne válasszam ki?

2013. ápr. 5. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem X8-am van és simán elvolt rajta (asszem avg, az első amit a market kidob). Annyi hogy sok helyet foglal.
2013. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:

Ha ùjraraksz egy gyàri romot, akkor nem lesz tele kàrtevökkel. Arra kell csak figyelni, hogy honnan mit töltesz le.


Ettöl függetlenül szìved joga antivirust felrakni (nekem ezekböl a kaspersky tetszett), de nem olyan fontos mint egy pc esetèben, hiszen a pc-s vìrusok androidon nem èrnek semmit (de az androidra kèszìtett most kezd terjedni).


Ilyenkor elöfurdulhat, hogy megtelik a belsö memória (nekem is, x10 mini pro esetèben, ami hardverileg megegyezik). Ilyenkor vagy megturbózod a gyàri 2.1et, vagy turbózott 2.3at raksz fel ès fogsz tudni sd-re telepìteni. (4.0 ès 4.1 màr nagyon lassù....)

2013. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Eladtam, idegesítő készülék. Fényerő alacsony, aksi gyenge.


Legn hiba, hogy tollat nem érzékel a kijelző.

2013. jún. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!