Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia tipo-t vagy Galaxy...

Xperia tipo-t vagy Galaxy mini 2-t vegyem meg?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem mini 2-őm van, és sok olyan játék ami sokkal drágább telefonokon nem megy ek. az nekem igen.:O pl.:gta3 asphalt6...stb... tudom ez nem nagy dolog mivel egy 320x480-as képernyőt könnyebben feldolgoz egy 800mhz-s proci, de szerintem egy ilyen árkategóriás telótol nem rossz.

a tipo annyival jobb talán hogy a kisebb kijelzője, és az ugyanakkora felbontása miatt nagyobb a pixelsűrűsége.

a betekintési szöge mind2-nek egy szar.

szerintem gyűjts még egy keveset, és vegyél valami jobb telefont, mondjuk egy xperia u-t.

2013. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Tipo-t. Miért? Ezzel jobb: jobban optimalizált rendszer, szebb kijelző (élőben szebbek a színei, ami nekem is fura volt), hangosabb, szebben megszólaló hangszóró, több belső memória, erősebb akkumulátor, alapból újabb szoftver, több extra app.
2013. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amelyik szimpibb, egetverő különbség nincs. Nekem mini 2-m van, jó kis telefon ez :D
2013. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!