Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni! És...

Telefont szeretnék venni! És érdekelne a véleményetek? Tanácsotok! Minél többen írjatok! :D

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy jó kis telefont! ;) Ti mit ajánlotok? Melyik a legjobb döntés? eddig az xperia u, és a nokia lumia 800, és xperia sola- val szemeztem!Amit tudni kell:

- kb. 50e a max.

- Wifizésre használnám, meg napközben 3G ( jó lenne ha nem merülne le egy nap alatt, a zene hallgatás 3g, használat miatt!! ha hazajövök akkor feldugom tölteni de úgy kb. egy 10 órát azért ki kéne bírjon aktív használatom mellett) Sokat hallgatnék rajta zenét! Skype, what's up, face messenger, ezeket tólnám főképp, meg még néha játékokat! És fontos szempont lenne a jó fényképező! ÉS HOGY NE FAGYJON BE ÁLLANDÓAN, MINT A MOSTANI! ( galaxy Gio ) szóval előre is köszönöm! És minnél többen írjatok, ( kérdezzetek kommentbe ha ki kell egészítenem a kitételek listáját! :D ) Segítsetek! :D



2013. ápr. 4. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha zenét hallgatsz és kell hozzá sok hely akkor Xperia Sola.
2013. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sola.
2013. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 amcsih ***** válasza:
100%
+1 a solára.. :)
2013. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

LEHET ÁM MÁS KÉSZÜLÉKET IS JAVASOLNI EBBEN AZ ÁRBAN!

akik válaszoltak azoknak köszi! :D :D én is a solat venném, de találtam egy ilyet! : " Sajnos a RAM iszonyatosan kevés benne. Az igaz, h papíron 512MB RAM-ja van, de a rendszer lefog párat így csak 386 MB szabad RAM-al rendelkezik, ami írtózatosan kevés.

Ráraktam a gyári frissítést 4. 0. 4-re és a telefon használhatatlanná vált! Egyszerűen nem bírja a memória ezt már. Nagyjából 70 és 35 MB szabad RAM között ingadozik a telefon. Ami annyit tesz, h a híváslista megjelenítése kb 3-5 mp! !! A lapozás akadozik. A programok megnyitása 1-5 mp-be telnek. Hívást sokszor nem tudok fogadni, mert kifagy! Nem jeleníti meg a hívó nevét/képét, sokszor nem csörög a telefon, csak rezeg. Egyszerűen kezelhetetlen lett. A beállítások menübe is 2-3 mp mire belép. A képeket a widgetbe szintén ilyen késéssel jeleníti csak meg.


Task killer és egyéb App-ok nem megoldás, mert a rendszer eszi le így a RAM-ot. Átraktam mindent amit tudtam a teló memóriájából, de semmi változás. Raktam fel egyéb rendszergyorsító App-okat, de nincs változás.

Napi kétszeri újraindítás ajánlott, mert ilyenkor kitörlődik a memó és kb 110MB szabad RAM van, ami éppen elég, de amint használom az "okos" funkciókat egyből 40 MB körülire esik vissza.


Felhívtam az Xperia vonalat. Segítőkészek voltak, csak sajnos ezen nem lehet már segíteni. Azt mondták, mivel gyártói a készülékem és garanciális a szervíz elméletileg vissza tudja állítani a gyárilag felrakott OP rendszer verziót ami talán a 2. 3. 7 vagy ilyesmi. Hétfőn felhívom a szervízt és meglátjuk mi lesz." vajon ennek lehet hinni?

2013. ápr. 4. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobb, mint a többi ennyi pénzért.

Kivéve, az Atrix 2, az sokkal jobb, viszont azt csak gsm boltban kapni, gyakorlatilag garancia nélkül.

2013. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kösz! :) FONTOS HOGY SOK VÉLEMÉNYT HALLJAK!
2013. ápr. 4. 21:58
 7/13 anonim válasza:
ennyi pénzért ugyan úgy lefog fagyni az összes, ne is keress :) esetleg a J-t megnézheted, de ne várj csúcsminőséget ebben a kategóriában
2013. ápr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem fagy le, csak ésszel kell használni... Amúgy a J pont az egyik legrosszabb mai Sony, a 2 évvel ezelőtti telefonok szintjén van.
2013. ápr. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem én! Csak azért nem mindegy hogy van 500 mb ramom és abbol csak 300 használhato fel! ( feltéve ha valoban igaz) amugy nem várom hogy hûde nagyon hasítson! De azért a névjegyzék, meg a menü megnyitásâra ne kelljen 3 mp-et várni! Mert akkor mi lessz máskor?
2013. ápr. 5. 06:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell várni. A névjegyzék és a menü a rendszer számára fenntartott területen van, folyamatosan a ramban. Évek óta a Sony-nak vannak a legjobb gyári romjai, a Sola 512 mega rammal is sokkal jobban fut, mint az Ace 2 768-cal.

Ezzel a ramkezeléssel én sem értek egyet, szerintem felesleges ennyi a rendszernek (a Defy pl csak 35 megát tart fenn), de ezt kell szeretni.

2013. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!