Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos telefon használók!...

Okos telefon használók! Mennyire merül a telefonotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mennyire gyorsan merül le a telefonotok, akár ha épp hogy hozzá nyúltok, akár ha folyamatosan használjátok? Mit csináltok akkor ha hosszabb utazásra (4-8 óra) mentek akár busszal, akár vonattal, hogy ne merüljön le, miközben szeretnétek netezni, zenét hallgatni vagy esetleg játszani rajta?
2013. ápr. 5. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan régóta van okostelefonom, eddig egyszer próbáltam rajta zenét hallgatni egy másfél óráig, egy 70%-ot megevett az aksiból, úgyhogy az utazás közbeni zenehallgatásról ott le is mondtam.


Ha nem hallgatok zenét, nem játszom vele, akkor napokig bírja, alig merül.


Egyébként hallottam olyat, hogy valakik tartalék feltöltött aksival járkálnak. :D


De kivi leszek tapasztaltabbak válaszára is.

2013. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem speciel folyamatos jatekkal birja ugy 3 orat, zenehallgatassal pedig alig merulok. van hogy le se allitom orakon, es egesz nap birja
2013. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A tartalék aksiról már én is hallottam, de egyszerűen nem tudom elképzelni :)
2013. ápr. 5. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én nem játszok, nem vagyok már gyerek, 13 évesen kinőttem. Viszont fotózok, zenét hallgatok, itt-ott felugrok a netre. Átlagban 3-4 napot elmegy. 1 órányi zenehallgatás legfeljebb 5 százalékot szippant le az akkuból. Persze ha folyamatosan nyúzom nettel, stb. akkor egy nap alatt le lehet meríteni, de 8 órát akkor is elketyeg.
2013. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez a külső akku, nagyon klassz! Még soha nem is hallottam róla! Ezzel a külső akkuval akkor akár 3-4-szer is fel lehet tölteni teljesen a telefont? Mert akkor így nagyon meg éri az árát!
2013. ápr. 5. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!