Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone vagy Android?

Windows Phone vagy Android?

Figyelt kérdés

Melyik operációs rendszer a stabilabb, fagyásmentesebb?

WP-ből Lumiát vennék, ha vennék, Androidról pedig most fogalmam sincs. Szempont nincs, csak ennyi, hogy ne fagyjon, ne laggoljon, a többi mellékes.


2013. ápr. 5. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor wp! Abból pedig csakis Lumia :)
2013. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Értem! És az igaz, hogy kevés az app rá, meg bonyolult zenét rátenni, stb?

Ha belerakom a régi memokártyát, ami az X8-ban volt még anno, akkor nem ismeri fel, meg ilyenek? :)

2013. ápr. 5. 19:54
 3/16 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha Androidból veszel egy legalább középkategóriás vasat, az se fog laggolni és fagyni. De újonnan már az olcsóbbak is jók. A WP azért valamivel stabilabb, de zártabb és kicsit még butább.
2013. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

És Androidból milyet ajánlotok? (Közepes árkategória)

De mondom, nem sok az elvárásom, tudjak MP3 zenét lejátszani, meg esetleg egynéhány programot, 1-2 játék és kifújt.

2013. ápr. 5. 19:57
 5/16 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Hát erre egy 30 ezerbe kerülő is tökéletesen megfelel. Alsó és közép árkategóriában Sony-t ajánlok. 30 körül Xperia Tipo, 40 körül Xperia U, 50 körül Xperia Sola (bár ez egy szinten van az U-val), 60 körül Xperia P a legjobb vétel. Lumiából pedig a 620-at érdemes most megvenni.
2013. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

30-40 ezer forint lenne, ami a plafon. X8-am volt, és őszintén szólva nem elégedtem meg a 2.1-es Androiddal, ezért root került rá, ami hazavágta a telefont, szóval most ezt szeretném elkerülni. Csak nem tudom, hogy melyik operációs rendszer lenne megfelelőbb a mindennapi használatra.

A mostani már a töltőt is csak szökőévente ismeri fel, tehát már elegem van.

2013. ápr. 5. 20:06
 7/16 anonim ***** válasza:
Ennyiért Xperia Tipo 35.000 függetlenül. 4.0.4-es Androiddal.
2013. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Android is stabil, és az sem fagy, viszont akad. Persze nem vészes, csak néha vannak minimális akadozások, csak annyi, hogy mondjuk ha lapozgatsz akkor nem olyan folyamatos, mint egy WP-s telefon. Ez nem annyira vészes, persze jobb lenne 0 lag, de elviselhető.


Androidosból ennyiért Xperia tipo, WP-s telefonból meg Lumia 610, bár úgy tudom a 256 mega RAM miatt a WP is rosszalkodik rajta.

2013. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez lenne nekem a fő szempont. Megbízható, gyors és stabil, és pont a Lumia 610-re gondoltam.

Szerintetek rossz vétel lenne?:)

2013. ápr. 6. 10:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Én majdnem 610-est vettem, de ráfáztam volna, ugyanis nekem nagyon fontos a Skype, a 610-esre pedig a kevés ram miatt le sem tölthető.
2013. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!