Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Iphone5!

Figyelt kérdés
A díjcsomagok közül(t-mobile) LTE 400(2GB) vagy 600(4GB) ? Szóval melyik az amelyikkel lehet anélkül netezni h ne fagyjon le, meg semmi..nekem a net kb napi 15-20percre kéne annál többet telón nem netezek itthon van a gép.:)de azt se szeretném h megveszek egy új telót és ne tudjak netezni elég gyorsan mint a régi Blackberrymen.. de 600as elég drága sajnos havonta..ti mit gondoltok ? előre is köszönöm a válaszokat:)

2013. ápr. 5. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1.5GB netem van. Szinte egész nap azon Fb-zek, YouTube-ozok, sokszor még zenét is töltök vele, mert nekem azonnal kell. 2GB BŐVEN elég arra amire Te akarod használni.
2013. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
neked ez havi adatmennyiséged ? nem volt olyan h lelasították ? :S
2013. ápr. 5. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak 500MB van, és tökéletesen elég. Ízlések és pofonok
2013. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mozaik S csomagom van, 1GB-s NET&ROLL kiegészítő csomaggal. Akkor lassítják be 32kbps-ra a sebességet ha elérted a max adatmennyiséged. De ez nekem csak jó, mivel vannak olyan csomagok ahol tovább mehetsz nyugodtan csak rendesen kell utána fizetni.
2013. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó de srácok szerintetek 500MB Iphone5re ?? hat azért szerintem ez a telefon nagyobb igényű..vagy én nem tudom..sose volt még ilyenem..csak gondolom..azért köszönöm mindenkinek!!
2013. ápr. 5. 23:51
 6/10 lumia800i ***** válasza:
Nekem 8gb netem es nem eleg egy honapra. 17.-en lett gyorsitva es mar lelassult...17.-ig meg varok, hogy gyors legyen
2013. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lumia800i ***** válasza:
Elozo vagyok. Iphone 4S em van.
2013. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a telefonnak vannak igényei, hanem Neked. De szerintem bőven elég 2GB, tőbb csak akkor kell ha tényleg mindig YouTube videókat akarsz nézni. De a 2GB-vel is jó párat megnézhetsz. Egész nap térképet használok, 9GAG-et nézek (konkrétan kép az egész oldal), Facebook-ozok nem is keveset, illetve nagyon sok netezfetek csak úgy, és eddig ezalatt a 6 nap alatt ami eltle t a hónapból 200MB ment le.
2013. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm !! Nekem nem..csak szeretném ha már veszek egy ilyen telefont..és hűséget kötök 2 évre, akkor ne egy sza* legyen a nete..szóval müködjön..csak ennyi lenne a kívánságom.:) Köszönöm mindenkinek.. amugy 8gb neted van es nem elég..na azt h ??? Itt is a LTE600nak is csak 4GB...van es 20.000ft a havidija..:OOO
2013. ápr. 8. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha mégse lenne elég, akkor felfelé bármikor válthatsz díjcsomagot csak lefelé nem! :)
2013. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!