Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri nagyobb kapacitásu...

Megéri nagyobb kapacitásu akkumulátort tenni a Galaxy S III-ba?

Figyelt kérdés

Azért gondolkodtam rajta,mert például elmennék egész nap brigázni és futna a zenelejátszó vagy rádió,gps,internet gyakorlatilag 10-12 órán keresztül.


Ebayon láttam 3250mAh,5500mAh-os akksikat.


2013. ápr. 6. 15:52
 1/7 Osynho ***** válasza:
Amit ebay-en veszel és Kínából jön, annak a 90%-a gagyi. A ráírt kapacitást nem tudják és rövidtávon tovább romlanak. Szóval max ismertebb gyártók akksijait szabad megvenni, de ezek nem olcsók... Inkább keress egy külső usb-s töltőt szerintem.
2013. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kerékpározás miatt kell a nagyobb kapacitás!Esetleg napelemes töltőre gondoltam de nem tudom jó-e az vagy mennyire megbizható.
2013. ápr. 6. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy, ha veszel mégegy gyári akkut, akkor az nem lenne jó? Nekem Note2-m van, és talán óránként 1%-ot merül, max 2-t zenehallgatáskor. Az S3-nak sem kellene sokkal többet merülnie szerintem.
2013. ápr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az akksival nincs bajom de szerintem ha kemény használatnak van kitéve akkor nem hiszem,hogy kibirna 8 óránál többet.


Néztem nem gyárit ebayon és nem is drága szerintem jó lesz.Igy már biztos nem lesz vele gondom.

2013. ápr. 6. 17:36
 5/7 Osynho ***** válasza:
Ha nem drága, akkor sz@r, mint ahogy írtam is. De egy próbát megér.
2013. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az olcsó 650Ft :) a gyári 2.000Ft ha az olcsó nem válik be még mindig ott a gyári és még igy is olcsóbban jövök ki,mintha itthon vettem volna.
2013. ápr. 6. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Anno én is vettem az S2-höz egy kínai 3000mAh-s akkut, aztán még annyit sem bírt, mint a gyári. Cserébe dupla vastag volt.
2013. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!