Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x8 vagy...

Sony ericsson xperia x8 vagy sony ericsson xperia x10 mini pro-t vegyek?

Figyelt kérdés
szerettem a sony ericsson-t és ezek a telefonok meg ragadtak bennem az érdekelne hogy melyiket érdemes meg vennem , és mik az előnye és mik a hátrányai ? .D

2013. ápr. 6. 23:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Sima xperia minit vagy mini pro-t vegyél ezek helyett...
2013. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
xperia mini nekem nem tetszik túl kicsi és még qwerty biletyűzet sincs, akkor azt alyán lod hogy az xperia x10 mini pro-t ? :D
2013. ápr. 6. 23:29
 3/26 Xperia.floyd ***** válasza:
Ne , felejtsd el ezeket, ha mindenféleképpen szükséged van az Ericssonra (bár magam sem tudom miért xD) akkor inkább már a Sony Ericsson Xperia mini /mini pro (nem az x10) vagy Xperia neo , Live with walkman szinte bármelyik csak ezek nem ... Bár nem értelek a mostani Sony-k szerintem sokkal jobbak mint régen...
2013. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Xperia.floyd ***** válasza:

Bocsi , későn láttam a választ , akkor azért jobb neked mert qwerty-s , erre is akkor a Sony E . Xperia mini prot tudom ajánlani mint az #1 válaszoló.

Egyébként mi kicsi rajta , ez kifogás volt... Az X10 mini pro-nak 2,55 inches a képernyője (mint egy gyufásdoboz) , a mini pronak meg már 3 inches. A belsejét szerintem meg már meg sem említem , mintha tetris-et tennél a telefon mellé.... A nem x10-es mini pro sokkal újabb.

2013. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
ja oks a síma x10 az a nagyok okés , köszi , nem tudom nekem ezek az ujjab drága sonyk nekem nem jönnek be mert én telefonálásra használnám meg internetre és ez maximum 1 20-asból meg van :D
2013. ápr. 6. 23:35
 6/26 A kérdező kommentje:
én a síma mini-re értettem a kicsit, nem a mini prora mert azon a közésségi oldalakon való szörfözés könnyebb :D
2013. ápr. 6. 23:40
 7/26 Lt bardi válasza:
Szerintem a RAY sem rossz ár érték arányban. Az asszonynak az van, könnyebb, mint az X-ek, nagyobb a kijelzője, 8Mp kamera szép képet készít. Az internet szépen fut , én mozillat használok rajta, bírja a több ablakot. Néha úrjaindul magától, de nincs jelszó és észre sem lehet venni, ha nem látod. A bluetooth viszont szerintem a régi V vagy W sorozatokéhoz képest katasztrófa, nagyon körülményes. Mindent összevetve jó kis teló.
2013. ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"xperia mini nekem nem tetszik túl kicsi és még qwerty biletyűzet sincs, akkor azt alyán lod hogy az xperia x10 mini pro-t ? :D"


Anyádon nincs qwrty, azon...


Xperia x10 mini pro:Kijelző. 2.56 coll van rajta kinyitható billentyűzet

xperia mini meg 3.0 kijelző, xperia mini pro 3.0 é svan rajta kinyitható billentyűzet.


Szvsz nézz utána, hogy mi különbség van a 2010-es xperia x10 széria és a 2011-es széria között és utána pofázz...D



Xperia x10 mini ugyanez

2013. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
igen a ray sem rosz természetesen, de 13 éves vagyok , és sorry én eddig az x10 családról beszéltem azt hittem ti is :D de már látom hogy nem akkor , eddig nem igazán láttam a különbséget mert én a azt hittem hogy az x10 mini/mini és az x10 mini pro/mini pro ugyan aszok, rendben akkor az x10 mini prora rá startolok XD
2013. ápr. 6. 23:46
 10/26 anonim válasza:
Szerintem inkább vegyél Xperia tipo-t.. nincs nagy árkülönbség és sokkal jobban megéri!:) Volt X8-am is de nem voltam megelégedve vele
2013. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!