Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x8 vagy...

Sony ericsson xperia x8 vagy sony ericsson xperia x10 mini pro-t vegyek?

Figyelt kérdés
szerettem a sony ericsson-t és ezek a telefonok meg ragadtak bennem az érdekelne hogy melyiket érdemes meg vennem , és mik az előnye és mik a hátrányai ? .D

2013. ápr. 6. 23:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
rendben köszi, eddig nokia c5-03 mam volt nem tetszett most vodafone smart 2-m van ez is kezd unalmas lenne mert már 2 hónapja meg van és jó lenne a változás :D de a tipot én is nézegettem magamnak
2013. ápr. 6. 23:52
 12/26 anonim ***** válasza:

"akkor az x10 mini prora rá startolok XD"


Xperia mini pro-ra startolj rá, ha jót akarsz... X10 nélkül a névben..,.

2013. ápr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
nem az x10 mini pro-ra, mert az egy elavult szutyok. az xperia mini pro-ra arra , nesze itt a link látom nehéz felfogású vagy [link]
2013. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
jólvan ezt még szoknom kell XD
2013. ápr. 6. 23:56
 15/26 A kérdező kommentje:
nem vagyok nehéz felfogású csak eddig még az x10 mini ragadt meg bennem mert eddig mindig úgy kerestem a mini pro még nem igazán
2013. ápr. 7. 00:01
 16/26 anonim ***** válasza:

Tessék:


xperia mini:


[link]


Mini pro:


[link]

2013. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Xperia.floyd ***** válasza:

Ejj , nehéz felfogású vagy te xD


Ezek közül az x10 mini pro amit a kérdésben írtál , DE a 2011-es mini pro mint írtam sokkal fejlettebb , nagyobb és pro , azaz billentyűs. Kicsit nehéz eligazodni tessen:


Sony Ericsson Xperia x10 a legnagyobb ezek közül de elavult és nem qwertys [link]


Sony Ericsson Xperia x10 mini , qwerty nélkül egy elavult hardver

[link]


Sony Ericsson Xperia x10 mini pro , qwerty , elavult hardver , ez az amit te szeretnél annyira....

[link]


Sony Ericsson Xperia x8 kisebb mint az x10 , de nagyobb a többinél , elavult és nem qwerty (egyébként nekem ilyen van, de meg fogok tőle szabadulni

[link]


(X) Sony Ericsson Xperia mini pro , fejlettebb hardver és qwertys (egyébként itt lejjebb görgetsz és meglátom , hogy két külön teló az x10 mini pro és a mini pro

[link]


Sony Ericsson Xperia mini , hasonló az előző mini prohoz , de nincs benne qwerty

[link]


Összeszedtem neked a qwertys és nem qwertys testvéreket .... Remélem könnyebb lesz eligazodni.... Ha nem akarsz rosszul járni és mindenféleképpen qwertys kell , illetve maradsz az Ericssonnal érthetetlen módon , akkor csakis a SONY ERICSSON XPERIA MINI PRO ami jó neked... (X) -el jelöltem utolsó előtti... Használtan kapod meg már szerintem az összest , mivel 2013-at írunk , de 20.000 forint környékén már kaphatsz ilyen telefont is....


Remélem tudtam segíteni és jó irányba fordul a döntésed . huhh.

2013. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
rendben köszi a válaszokat az mini pro-nál maradok :D
2013. ápr. 7. 00:10
 19/26 Beviz Elek ***** válasza:

Mini pro-ra szavazok èn is. Az x8, az x10 mini ès az x10 mini pro (u20i)hardvere azonos. Annyi hogy az x10 mini pro kisebb, de van qwerty. Rà egy èvre kijött a pro (mk16i), a mini pro (sk17i) ès a mini (st15i) ès a többi (ray, stb). Ezekböl mèg a mini pronak ès a pronak van billentyüzete.

A mini pro 3"-os 1ghz procival ès 512 rammal jött ki (az elödje 600mhz ès kevesebb ram). A pro olyan mint a mini pro, kicsit màsabb a kinèzete, de azonos hardver. A különbsèg, hogy 3.7" a kijelzö ès van hdmi csati (viszont dràgàbb egy jó 10essel hasznàltan is).

Amùgy mini pro-t talàlsz fèl èveset függetlenül 25èrt.


Az elsö androidosom az x10 mini pro volt (gyenge hardver, de nagyon jól tuningolható), a mostani a mini pro (jobb hardver, de akkora különbsèg màr nincs a tuning szoftver ès a gyàri között, ettöl függetlenül megèri).

Ha hamarosan kiadnak egy 2013as qwerty-t, akkor megveszem, ha nem akkor lecserèlem egy pro-ra.


Ès csak sony:D

2013. ápr. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
okés, köszi :D
2013. ápr. 7. 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!