Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Sola vs Lumia 620?

Xperia Sola vs Lumia 620?

Figyelt kérdés

Melyiket vegyem? Melyik jobb? Android vs Wp8?

Vagy esetleg Ace 2?



2013. ápr. 8. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Solát javaslom, úgy tudom olcsóbb is.
2013. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
tegnap vettem SOLA-t. valamirohadt jó nagyon jó.
2013. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én viszont a 620-at ajánlanám. Nagyon stabil, egyszerű, letisztult rendszer.
2013. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ma fogok venni lumia 620-at , sokkal jobban megéri és annak is örűlhetsz hogy a társaságodban nem te leszel a 234-edik aki jön az androidos izével .
2013. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
WP8!Csak annyit,hogy még a jövő nyáron érkező(valószínű WP9)nagy frissítést is megkapja minden WP8-as telefon,bejelentette az MS.Na most minden ilyen frissítés 1.5 év támogatást jelent.Tehát mai naptól számolva 2év8hónap támogatás biztos.Ilyen mértékű támogatás még egy csúcs droidnál is ritka,sőt nincs is.Hát még a Sola-nál.Másrészről a Win8,és a WP8 nagyban hasonlít egymásra.Tehát ha Win8-ra jönnek az alkalmazások,játékok,azt nem túl nehéz átszabni WP8-ra.A következő 1-2 évben folyamatosan durván emelkedni fog az alkalmazások száma,nem a WP miatt elsősorban,hanem a Win8 miatt.Egyébként ha a Microsoft összefésüli az op. rendszereit eggyé,az lesz a droid halála.Persze ez teljes értékűen a jövő zenéje,ott még nem tart,de nem titkolva ez a cél.Hát ezért is lett csempés a Win8 is.
2013. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi. :) Az előző megfogalmazta azt, amit leírtam volna. Viszont én wp-s ként ennyire előre én nem temetném a droidot. Igaz az előző is csak egy féltételezést írt le az androiddal kapcsolatban. Ami valljuk be, valószínű.
2013. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!