Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-nál sikerült egyszerű...

Vodafone-nál sikerült egyszerűen a megszüntetés?

Figyelt kérdés

Lejárt a 2 éves hűség a Vodafone mobilinternetre. Szeptember 8án megszüntettem, kifizettem a hátralékot. Mondta a srác, hogy van pár nap átfutási idő, pár napot még kiszámláznak. Normál esteben egy havidíj 5000 Ft volt.

Erre kapok egy csekket szept 11-28ig időszakra, értéke: 6500 Ft.

Járt már valaki így?

Holnap bemegyek személyesen, és megkérdezem hogy mindezt mi alapon...??


2009. szept. 22. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk normálisan ment. Annyi volt még, h az ügyintéző mondta, hogy majd visszakapunk valamennyit, mert az előfizetés ikszedikén esedékes és ha az a nap benne van már, akkor előre kiszámlázzák azt is, aztán meg visszautalják. Elég kacifántos és körülményes megoldás, de nálunk korrektül vissza is jött a pénz.
2009. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk így volt, hogy arra a plusz néhány napra is számláztak még.

De ha jól értem nálad 11-28 közötti időszakra számláztak plusz 1500Ft-ot.

Én nem reklamáltam, mert amit használtam azt kifizettem. Mondjuk korrektebb lenne a részükről, hogy ha valaki megszünteti az előfizetését azt csak addig a napig számlázzák. Végül is az az ő hibájuk, hogy technikailag nem tudják azonnal megszüntetni.

Amúgy nekem a szerződéskötéskor volt velük egy kis gondom. Nem értették meg, hogy más a lakcímem és máshová kell küldeniük a számlát. 3-szor reklamáltam emiatt, mire megértették.

2009. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, meg az is érdekes, hogy úgy hirdették annak idején az internetjüket, hogy az első hónap díjmentes.

De ez nem igaz! Mivel utólag, a következő hónapban kell fizetni az előzőt. Tehát a 2. hónap elején számlázzák ki az első hónap díját. De akkor az utolsó számlát el kellett volna engedniük.

2009. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tönkrement a gépem májusban, egy hónapig nem is használtam a az Internet Fix-et. Mégis kifizettettek 5000 forintot a semmiért és még méltányosságból se engedték el. Aztán csodálkoztak, amikor augusztusban lejárt a két év és nem voltam hajlandó hosszabbítani. Közben júniustól az 5000 ft 5500-ra nőtt!
2009. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két évet írtam alá, többet mérgelődtem, mint interneteztem majdnem fél évig. Aztán rendeződtek a dolgok, de az elsők voltak a kísérleti nyulak. Senki se értett ehhez az akkor nagyon új eszközhöz. Most jár le, egy évre kötnének szerződést (Internet Fix), 5500 ft-ért. Maradok náluk.
2009. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lejárt, megszüntetem hamarosan. Remélem simán megy.
2010. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!