Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki Kurtán...

Zuzu11 kérdése:

Rendelt már valaki Kurtán Zoltántól (Bonyhád) mobiltelefont? Az Aprod-on hirdet több típust is, melyek "bontatlan, új készülékek és van rájuk garancia is"! Közepesen gyanús számomra, viszont azt írja, hogy személyes átvétel is lehetséges.!

Figyelt kérdés

#mobiltelefon #Bonyhád #Kurtán Zoltán
2013. ápr. 9. 10:57
 1/5 anonim válasza:
Bonyhádi vagyok, és senki se hallott erről az úrról akinek a nevét írtad, nekem is gyanúsnak tűnik!!
2013. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CsAk SziVesen válasza:

Én már beszéltem az illetővel. Futárral is feladja és ki nyithatod a futár elött a csomagot saját futárral dolgozik.

De személyesen is átadja a telefont Dániábol hozatja,számlát is ad amivel felhasználhatod a samsung garit.

2013. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is megkaptam már tőle a telefonszámát, de nem sikerült elérnem...

Leveleztem vele és a személyes átvételre azt írta, hogy Bonyhádon egy étteremben lehetne átvenni személyesen készüléket.

Még ha Dániából is hozza a készülékeket, akkor is elég furának tűnik nekem egy Iphone5 96-ért, nem gondoljátok...!?

2013. ápr. 13. 07:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia én is beszéltem vele Budapesten beszéltünk meg üzenetben egy találkát. Megadtam neki számomat hogy hivjon fel ha Felér Pestre. (Azotase hívott)
2013. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bonyhádi vagyok és még én sem hallottam róla.
2013. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!