Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot-995öm van és nem...

Alcatel ot-995öm van és nem csatlakozik USB-vel! Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Már megvan fél éve,eddig semmi gond nem volt,ma meg képeket akartam rátölteni a gépre és csak annyit ír hogy töltés,semmi más nem jön elő! Mi lehet a gond?? A keresztlányom szokott rajta játszani,lehet elállított valamit? De mit? Valaki segítsen!!! :((

2013. ápr. 9. 13:06
 1/3 B. Ati válasza:
45%

Ha az USB bedugásakor nem jelenik meg a telefon kijelzőjén az "USB csatlakoztatva" felirat, akkor valószínűleg driver probléma van. Letölthető USB driver innen: [link]

A monitor képernyőjének bal oldalán, a "Check here to download the" felirat alatt, az "Android USB driver"-re kattintva már indítható is a tömörített fájl letöltése. Kicsomagolás és telepítés után fel kell ismernie a telefont a gépnek.

Üdv.

2013. ápr. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha nem értesz hozzá akkor ne írjál hülyeségeket.

Úgy tudod csatlakoztatni USB-re, hogy a kijelző legtetejéről húzod lefele, és akkor megjelenik, hogy USB csatlakoztatása.

2013. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,azt tudom én is hogy kell kiválasztani mit akarok csinálni usb-vel. Mint írtam eddig nem volt baj vele. :) A lényeg h megoldódott..össze lettek cserélve a kábelek máséval egy LG készülékével és azzal csak tölteni lehetett. :)
2013. máj. 16. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!