Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt mondják csak a hülye...

Azt mondják csak a hülye emberek vesznek meg valamit a márkája miatt. Akkor mi a helyzet az Iphonennal?

Figyelt kérdés

Elég sok embernek látok a kezébe.

De azt mondják csak a hülyék vesznek meg egy kocsit, telefont, ruhát CSAK mert ez a menő.

Akkor ilyen sok a hülye ember?

Azt mondják sokan (nekik van Iphone 4-4S ük) hogy az Iphone igenis jó telefon, gyors, megbízható a rendszere, jó.

Mások meg azt mondják, hogy a Galaxy S3 Xperia Z Galaxy S4 fényévekkel ver egy Iphone 4-4S telefont.

És CSAK azért veszik, mert Apple, Ájfon.


Erre azt mondják az osztályban is, meg akit ismerek Iphonenal, hogy "ja, azért mondják, mert irigykednek..."

Kinek hihetek?



2013. ápr. 11. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
"Akkor ilyen sok a hülye ember?" < üdv a valódi világban! Szokj hozzá, hogy több a hülye, mint amennyit gondolnál. Amikor felmerül, egy olyan gondolat, hogy "ki az a hülye, aki..." szinte biztos lehetsz, hogy már megcsinálták.
2013. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel ezek csak vélemények így mindenkinek igaza van. Neked is.
2013. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem felesleges boncolgatni ezt a témát.

Mindenkinek más oka van arra hogy x vagy y telefont vegyen.

Van aki azért vesz iphonet mert ahogy írtad is azt mondják jó, jól megy, nincs bajuk vele, tehát nekik megfelel. Vannak azok akik azért veszik mert úgy gondolják menő ha iphone van nekik, és mivel ők így boldogak a tudattal nekik is megfelel.

Akik pedig azt állítják hogy az ő telefonjuk jobb mint az iphone azok megint csak boldogok, mert jobb telefonjuk van mint a másiknak.

Tehát mindenki boldog, attól függetlenül hogy miért vette meg az adott telefont és innentől fogva felesleges azon gondolkozni hogy ki mit mond a másik telefonjára. :)

Szerintem ne foglalkozz ilyenekkel, nem attól lesz menő valaki hogy milyen telefonja van.

2013. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

1. Rengeteg a hülye ember, szóval nem lenne meglepő.

2. Akik tényleg csak azért vesznek iPhone-t, mert az Apple és akkor ők lesznek a menőgyerekek, azok igenis hülyék.

3. Az iPhone jó telefon, és nem csak hülyék használják, csak van egy elég széles réteg hülye felhasználója, de akármilyen más telefonnak is.

4. Régen az iPhone volt tényleg az abszolút legjobb, utóbbi 2-3 évben már simán vezet az Android minőségben is, viszont az iPhone is jó, és nem jön be mindenkinek az Android, azoknak nagyon jó alternatíva az iOS

5. Akik azt mondják, hogy csak irigységből fikázzák az iPhone-t, azok szintén hülyék.


Több oldalba ki lehetne fejteni ezt az egészet, de nem akarok vele annyit foglalkozni.

2013. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Az Iphone nem erről szól, hanem tényleg nagyon jó telefon, soha nem akad meg több év használat után sem. Egy androidos csúcsteló egy fél év után akadozik. Kicsit túl van árazva, de miért ne, ha úgy is megveszik.
2013. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az a téma hogy jobb-e vagy sem. :)
2013. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát internetes összehasonlítások szerint a Samsung Galaxy S3 jobb mint az iPhone4, ha lenne annyi pénzem rá, hogy valamelyiket megvegyem, az S3-at választanám.
2013. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na igen...megint ez az "aki iPhone-t vesz az hülye" téma...vizsgáljuk fordított esetben, hogy a Galaxy S3-at mért veszi meg valaki sok pénzért, ha ugyanazt tudja elérni vele, mint mondjuk egy régebbi Sony Xperia S-el? ja, mert menő? :D ahogy itt valaki mondta, senki ne turkáljon más pénztárcájába, ne boncolgassa mások szokásait. Te is vedd azt, amit jónak látsz, és ne az osztálytársaid mondják meg, hogy neked milyen telefon kell...
2013. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

iPhonet kétféle ember vesz szerintem:

1. Valóban kényelmesebb számára az iOS, ami egyébként nem egy elcseszett dolog, végülis gyors meg minden, és nem egy lassú ócskavas az iPhone (hozzáteszem nekem nem szimpatikus, nem kéne, de attól még nem mondom hogy vacak)

2. Azt gondolja, ez a menő, rohadtul nem ért semmihez, de megveszi mert nem tudja már mire költeni a pénzét.


Az 1. szerintem nem hülye, neki ez jön be, ezzel szerintem semmi baj. A 2. mondjuk már kicsit az, de ezzel nekem nem árt, szóval nem is háborodok fel rajta, csináljon amit akar a pénzével :D

2013. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!