Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy XPERIA U mobiltelef...

Vettem egy XPERIA U mobiltelefon készüléket és nem megy bele a normál SIM kártya. Van hozzá egy mikrosim átalakító. Nem értem, most le kell kicsinyítenem a SIM kártyámat a szolgáltatónál? Miért nem tudom behelyezni a normál SIM kártyát?

Figyelt kérdés
Köszönöm mindenki válaszát. Sokat segítetek vele.

2013. ápr. 11. 17:45
 1/8 Neuhauser László ***** válasza:

Bemész a szolgáltatóhoz a normál SIM kártyáddal, és megmondod, hogy Micro SIM - re lenne szükséged.

Szolgáltatótól függően, kisebb összegbe kerül a csere

2013. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SzilKa ***** válasza:

Vagy a szolgaltatodnal becserelteted micro SIM-re (ennek dija van), vagy a jelenlegi normal SIM-edet vagatod, vagy vagod kisebbre. Letezik erre microSIM vago is, de egy nagyon eles szikevel, olloval is megkiserelheted, ha bevallalos vagy.

Az atalakito majd akkor kell, ha majd a micro SIM-et szeretned visszatenni egy normal SIM-es keszulekbe.

2013. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
az új fajta telefonokba nem jó a régi sim kártya. a kártyád rakd bele az átalakítóba és úgy rakd bele a teloba. egyébként nekem is ilyen telom van, és nekem jó bele a régi sim kàrtya. nem tudom a tiéddel mi van :s
2013. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SzilKa ***** válasza:
Van egyebkent a micro SIM-nel meg kisebb is, a nanoSIM. A vodafone-nal 8 ezer Ft-ert cserelnek nanoSIM-re, a microSIM biztos olcsobb.
2013. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SzilKa ***** válasza:
Egyebkent tenyleg, az xperia U az pont normal SIM-es! Nem a micro sd kartya helyere probalod te berakni a sim kartyat?!
2013. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az xperia U még normál sim kártyám használ, nem micro simet. Nálad valami nem stimmel, inkább menj be a szolgáltatóhoz, ne kísérletezgess.
2013. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*kártyát
2013. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat........

Igen a mikro sd-be próbáltam berakni,de nincs másik hely ahova a SIM-et be tudnám helyezni...... Memoriakártyát meg nem leht belehelyezni,mert nem bővithető a memója

2013. ápr. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!