Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan telefon ami kiváltha...

Van olyan telefon ami kiválthat egy laptopot?

Figyelt kérdés
Nálad milyen szinten váltotta ki az okostelefonod a számítógépet?

2013. ápr. 11. 18:50
 1/4 anonim válasza:
Számomra nincs, mivel a gépem nem annyira jó, így főleg netezek, programozok, az utóbbit (szinte) lehetetlen telefonról, az első sem olyan jó.
2013. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egy jobb okostelefon elég sok tekintetben kiváltja.
2013. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tabletem van, ami ugye még inkább alkalmasabb lenne a laptop kiváltására, mint egy telefon (főleg mérete miatt), de mégsem tudnám laptop nélkül elképzelni az életemet.

De persze ez attól is függ, hogy ki mire használja a gépet.

Böngészni pl. már szinte tökéletes tabról/telefonról, de mondjuk egy "speciális" program, mondjuk Photoshop vagy vágóprogram, vagy akármi hasonlóhoz kell gép.

2013. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám elképzelni... Képszerkesztéshez, dokumentumszerkesztéshez (Word, Access, Excel), játékokhoz, videóvágáshoz, programozásra használom a laptopom főleg, az internetezés mellett... Ez utóbbi még okés telefonon, de a többi számomra esélytelen :D

De ha valaki csak facebookozgat, elolvassa a híreket meg valamilyen játék kell neki hogy ne unatkozzon, akkor szerintem simán el lehet lenni egy okostelefonnal is. Csak nekem nagyok az igényeim, én egy tablettel se tudnék kibékülni :D Lehet, hogy túl konzervatív vagyok :D

2013. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!