Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alulárazott Sony készülékek?

Alulárazott Sony készülékek?

Figyelt kérdés
Az egyik 'használt dolgok'-os honlapon (pl.: vatera, jófogás, stb.) több hirdetés is van, ami Sony készülékeket hirdet jóval áron alul (pl.: xperia s 30e-ért), ezek a hirdetések mind Jász-Nagykun-Szolnok megyéből vannak feladva, és mind kártyafüggetlen. Lehet valami csavar a dologban? Esetleg clone készülékek lennének? Ha valaki tud valamit ezekről a hirdetésekről, megosztaná velem?! Előre is köszi a válaszokat.

2013. ápr. 11. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nagy az esélye hogy kamu hirdetések vagy hibás készülékek. Az is lehet hogy klónok de annak kisebb a valószínűsége. Sztem ne foglalkozz az ilyenekkel, biztos átverés. Már olyat is hallottam h valaki majdnem börtönbe került mert a teló amit vett az lopott volt és mire lenyomozták h hol van már a boldog vevô járt rosszul.
2013. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

ez az egyik ilyen hirdetés linkje, alul az ehez hasonlóknál az 1. 3-4 is hasonló...

sejtettem, hogy van valami csavar, mert a hirdetések szövege is hasonló, sőt van olyan eladó is, aki csak előreutalással adja, remélem nem dől be neki senki :S

2013. ápr. 11. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, a legtöbb ilyen oldalon fel szokták tüntetni hogy sose utalj elôre, ez a leggyakoribb és leg egyszerübb módja a csalásnak, Sajnos ezért tart itt ez az ország ahol tart...
2013. ápr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Xperia S 50-ért normális ár de xperia p 17e ft és Xperia Z 50e-ért már tuti átverés.
2013. ápr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rá is kérdeztem az egyik xperia z-snél, és azt írta, csak akkor küldi utánvétellel, ha előre utalom az árának a felét... Egyáltalán nem feltűnő...
2013. ápr. 12. 05:34
 6/8 anonim válasza:
Ezeket amúgy nem lehet jelenteni valahol ? Vagy valami, mert lehet valaki hiszékeny spórol egy telefonra és egy darab téglát kap.
2013. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bárkit lehet jelenteni.
2013. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahányat találtam, azt mind jelentettem, remélem utánajár valaki ennek, vagy törlik a hirdetéseket.
2013. ápr. 14. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!