Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy nokia lumia...

Popototo kérdése:

Most vettem egy nokia lumia 820-as telefont és nem tudok pár dolgot, hogy tudok a gépről névjegyeket zenéket videókat és képeket rátenni a telefonra, és milyen család barát valamit kell beállítani hogy tudjak leszedni a piactérről alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 16:47
1 2
 11/11 t-34 ***** válasza:
birom a lamakat. Miaz h szar a windows?? Ember azert mert ni cs meg ra annyi app huha, ember birom az ien kis 16 eves kis szarokat, nem hatszani kell ezen barmok, nagyon gyors stabil bovul szal legjobb. Am meg elottem szolonak igaza van okos telo attol meg hogy a hasznaloja segg hulye nem lessz rossz aki meg fikazta h vett lumia 610 et annak iw grat ennyi eszed volt, ne fikazd szoke bnodet mert te sem vagy okosabb vesszel egy 800 mgh ez procis telot ami a vilaf szegyene szar telokat minden ceg gyart. Bocs irasert telon voltam.
2013. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!