Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vagy Samsung Galaxy S4?

IPhone 5 vagy Samsung Galaxy S4?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 22:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
57%
Az S4 jelenleg jobb mint az iPhone 5... Viszont az IOS biztosabb, és androidról váltottam IOSre, és jobban bejött! Szerintem próbáld ki, ha megteheted ismerőstől kérd el, nézegesd, próbálgasd, és amelyik bejön... az apple áraról meg csak annyit... nem sokkal drágább mint az S4 viszont hosszabb távon biztosabb... Az apple azért határozza meg az árait ilyen nagyra, mivel a termékeit 5-10 vagy mégtöbb évig is jól lehet használni, ezt azért merem megemlíteni, mert a legelső iPhone mai napig működik, egy barátom macbookja 11 éve kifogástalanul működik, bár a snowleopárdnál leragadt... Mégegyszer: szerintem próbáld ki üzletekben mindkettőt, és amelyik neked jobban bejön!
2013. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 akos991026 válasza:
Mind 2 teló nagyon jó annyi az s4 javára hogy sokkal kényelmesebb a felhasználàsa de az iphone 5 az azért jó mert az ios sosem fog beakadni ! Dönts! Én s4 re szavazok mert én is most veszek! Ja és aki azt mondta hogy amhtc one olcsóbb mint az s4 az elég hülyeségeket beszél mert az s4 az 170ezer míg a htc one 190ezer !
2013. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 béla bátyám válasza:
nagy a péniszem
2013. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!