Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsan válaszokat kérek! Ez...

Gyorsan válaszokat kérek! Ez miért van?

Figyelt kérdés

Van egy galaxy minim és ma újratettem a gyári beállításokat és azóta nem bír hívni senki.

Ha anya hív akkor az ő telefonja azt mondja:az előfizető kérésére nem kapcsolható.

Ezt hogy lehet átállìtani,vagy miért van?

Help help help help help


2013. ápr. 16. 20:33
 1/2 anonim válasza:
Ezt általában akkor szokta mondani ha lejárt az előfizetés. Ellenőrizd, hogy él-e még a kártyád!
2013. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez érdekesen hangzik, nekem is volt Galaxy Mini-m, tudtom szerint magában a telefonban nincsenek ilyen funkciók, hogy mindenkit letilt. A problémát szerintem a kártyán kell keresni, esetleg a telefon nem olvasta be, vagy nem állított be mobilhálózatot a beállítások törlése miatt, de ha gyári beállításokat állítottál vissza, ennek kicsi kellene legyen az esélye. Talán felhívhatnád a szolgáltatód, hogy ellenőrizzék a kártyát, ha nem lesz meg a baj vidd szervizbe vagy dobd ki!
2013. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!