Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek...

Milyen okostelefont vegyek 100-110 ezerből? A sima One X megéri az árát?

Figyelt kérdés
Leginkább a HTC húz, esetleg talán Sony, de nem igazán tetszenek. Samsung kizárva. Van olyan ennyiért, ami nem kicsit jobb, hanem szétalázza a One X-et jelenleg? Esetleg érdemes várni valamire?

2013. ápr. 17. 15:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyébként az Optimus G már tetszősebb, a méretei is egész barátiak. Körbefutom kicsit a teszteket, ám az üveg hátlap is Gorilla, vagy az törik, mint az iPhone?
2013. ápr. 19. 10:07
 12/14 dirtboy ***** válasza:

az üveghátlap nem gorilla,vigyázni kell rá vagy ha sokat ejtesz le telót a földre akkor inkább vegyél hozzá szilikon tokot ami védi a hátulját.


htc one szerintem sokáig drága lesz,magyarban 194-196 ezer közt kapható gsm boltokban.

annyit szerintem egyik telefon sem ér ha nem keresel fél millát havonta.

a kérdés még hogy kitudnád e használni.

tetszik ez a one x,tudása megfelelő neked meg minek fizetni majdnem a dupláját a one ért?

annyival azért nem jobb meg hát közel 200ért már autót lehet kapni ami nem is egy roncs.

nekem kedden érkezik meg az optimus g-m,blue színben,126 ropi a készülék,függetlenül,minden tartozékkal.

neked is ezt a telefont ajánlom nem a one-t.


egyébként a one nem szervizbarát azt jó ha tudod,tehát ha már nem lesz garancia a telódon és pl meghal a képernyő akkor vagy nagyon sokat perkálsz és valahogy nagy sokára kicserélik neked vagy dobhatod ki a kukába.

a gond az hogy nem tudnak belőle úgy kiszedni dolgokat hogy ne roncsoljanak szét másikat.

ezt jelenti az hogy nem szervizbarát.

2013. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a csomó mindent. Hát igen, meg unibody, ezt elfelejtettem. Az akku miatt se jó sajnos, de látom az G is az. Te nem tartasz ettől? Mármint az ilyen naponta töltöm telefonoknál 2 év, és az akkunak reszeltek, aztán meg ki kell szedni, szedetni valahogy.
2013. ápr. 20. 15:26
 14/14 dirtboy ***** válasza:

nem

félreértetted az írásom

nem azt írtam hogy 500 töltés és vége van az aksinak hanem azt hogy akkor már 80%álra gyengül,tehát az úlkori önmagának a 80%ára képes annyi töltés után.

a G pedig 800 töltés után lesz ott.

tehát az aksi jó lesz akkor is a telefon működik majd tovább csak az aksi nem bírja már majd úgy mint újkorában de ez nem az okos telefonokkal jött be,régi telefonok aksija is ugyan ilyen volt.

3évig simán bírná nekem a G de ki tudja meddig lesz meg,jönnek ki mindig jobbnál jobb telók,2év múlva lehet már eladó lesz a G-ém.

ezt még előre nem lehet tudni szóval nem aggódok ilyen miatt a jelent kell nézni mindig.

2013. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!