Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó telefon a...

Szerintetek jó telefon a nokia lumia 720?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 17. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szükséged van a 7MP-s kamerára és a 4.3as kijelzőre igen, de ha nem akkor tudom ajánlani a Lumia 620-t, 20k-val olcsóbb.
2013. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt fogom venni,de én megvárom a szolgáltatóknál.Most ez valószínű magas ár,mert nem nagyon van még sehol,ezért drágán adhatja az a bolt ami már árulja.Lesz az még 69.990 is pár héten belül.920 is 220ezren kezdett.Aztán megjelent a szolgáltatóknál 160-ért,azt egyből a sufniGSM-ek is levitték az árát.Kameráról meg annyit,hogy nem a mpx-elek számítanak,ezt el kéne felejteni már.A 720 6.7-es optikája szebb képeket csinál,mint sok 8-13-mas kamera.Az benne a lényeg.De hogy egy jó példát említsek,a HTC csúcsa az ONE 4mpx-es kamerát kapott,csakhogy valami ultrapixel technika.Tehát nem csak egy picivel jobb a 720 kamerája,mint a 620-é,hanem sokkal jobb.Tesztfotókat kell nézni.Színhűség,hogy az élek mennyire folynak el,kicsit sötétebb környezetben mennyire zajos a kép,ez a lényeg.

Lumia 720: [link]

Lumia 620: [link]

Azért elég zajos,persze a célnak a 620 is megfelel,csak azt akartam ezzel jelezni,hogy itt nem azt a plusz 1.7mpx-t kell megfizetni,hanem annál sokkal többet kapsz.

2013. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Énis éppen a szolgáltatókat várom, és ami még további előny a színhűségnél szerintem a gorilla glass, meg még nagypon sok minden
2013. ápr. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!